Rebeka

Rebecca

2020 2 godz. 1 min.
6,0 16 464
oceny
6,0 10 16464
3 821
chce zobaczyć
4,0 7
ocen krytyków
{"rate":4.0,"count":7}
powrót do forum filmu Rebeka
 • ewacasandra ocenił(a) ten film na: 7

  Film CZEKA NA PREMIERĘ, a ktoś już wystawił mu ocenę 3 ?! Ja się nie dziwię, że później co raz mniej osób korzysta z filmweb'u, jeśli Wy w tak żaden sposób tego nie weryfikujecie.

 • Verona_ ocenił(a) ten film na: 7

  ewacasandra przecież to wystawił krytyk filmowy, więc chyba jakoś jednak weryfikują

 • Verona_ "samozwańczy spec od kultury popularnej". Krytycy filmowi na Filmweb rzadko są profesjonalistami, a bardziej amatorami filmu, więc wątpię by pan 'krytyk od oceny 3' miał wcześniejszy dostęp do premiery filmu Netflix, a skoro tak, jego opinia jest kompletnie niemiarodajna i nie powinna się tu pojawić.

  Jeżeli taki dostęp jednak miał, cofam swoje słowa i niech się podzieli tajemnicą, jak taki dostęp zdobyć :)

 • smiszka Film miał kinową premierę 16.10.2020.

 • bigvara 16 paździenrika miał premierę w wybranych kinach za granicą, być może autor tej jakże rozbudowanej recenzji faktycznie go widział. Wtedy, jak pisałam wyżej, zwracam honor. Choć honor to może troszkę za dużo za taką "recenzję" :) I żeby nie było, ja filmu nie bronię, bo nie mam czego - nie oglądałam go. Ale nic mnie bardziej nie denerwuje niż samozwańczy krytycy, którzy ocenią film naprawdę nisko (nie oszukujmy się ocena 3.. trudno mi w to uwierzyć) i uargumentują to jednym zdaniem, które w sumie nic nie wnosi. No ale cóż, wolna wola.

 • smiszka "(nie oszukujmy się ocena 3.. trudno mi w to uwierzyć"- przecież Rebeka to film Netflixa więc taka ocena jest bardzo prawdopodobna:)

 • Lukasz641 Jezeli masz na mysli ocenianie filmu nie ze wzgledu na jego jakosc, a swoje ograniczenia swiatopogladowe, to sie zgadzam ;)

 • smiszka Moim ograniczeniem światopoglądowym jest, że filmy Netflika mają żałosne recenzje? Że każdy kolejny film Netfliksa dostaje oceny na poziomie 2/3/10? Że na podstawie logicznego myślenia można założyć , że kolejny też będzie żałosny? I jest- 44% na Rotten Tomatoes. Więc o czym mówisz:)

 • ewacasandra Przed premierą tutaj nie sposób wystawić oceny. Byłem tu w czwartek, 17 października i oceny jeszcze nie było, pojawiła się w piątek wieczorem gdy przyszedłem z żalem sprawdzić czy aby na pewno nie pogmatwało mi się coś z datami. To była premiera na Amerykę tylko, my z resztą świata dostajemy film od dzisiaj. Niewykluczone, że osoba oceniająca film mogła go oglądać właśnie w piątek.

 • bardotek69 A po co to całe dochodzenie? Ja sobie wystawiam oceny na podstawie tego czy mi się tytuł i plakat podoba i nic innym do tego. Odczepcie się od cudzych ocen.

 • BartasBartas Jakie dochodzenie?! Mówię, że najprawdopodobniej ocenione bo obejrzane bo się koleżanka powyżej pulta bez powodu, a tu kolega chyba nie tę osobę co trzeba atakuje.