PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876601}

Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
5,1 19 805
ocen
5,1 10 1 19805
3,9 11
ocen krytyków
Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Dno, a nie Diuna

ocenił(a) film na 3

Film reklamowany jako konkurent dla Diuny. To jakiś żart. Fabuła miałka pomimo, że ciągnie na zerżniętym scenariuszu Siedmiu samurajów.
Film tak płytki, że wręcz momentami irytuje. Efekty specjalne momentami bardzo dobre żeby zaraz wyglądać jak sprzed 15 lat.
Jak zobaczyłem efekty, w których sceneria przedstawia wioskę, a właściwie tylko główny dom jest rzeczywisty, reszta to CGI to od razu skojarzyło mi się z serialem Spartacus (serial bardzo dobry, ale efekty specjalne momentami mehhh). Nie tego się spodziewałem po tak reklamowanym filmie. Na koniec jeszcze te spowolnienia co 5 minut - sypie ryż no to spowolnione tempo, odwraca się - spowolnione tempo, idzie -spowolnione tempo. W pewnym momencie miałem wrażenie, że jest tego tyle, że jakby te sceny puścić w normalnym tempie to film trwał by 30 min krócej.
Idealny, żeby leciał w tle jak robi się coś ciekawego, albo podczas imprez, żeby coś się w tle działo w każdym innym przypadku nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones