Captive State

1 godz. 49 min.
5,7 5 722
oceny
5,7 10 5722
2 683
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":788168,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Captive+State-2019-788168/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rebelia
 • veteranos88 ocenił(a) ten film na: 8

  Dziwi mnie tak niska ocena. Jest to film dla fanów minimalistycznego s-f, aczkolwiek nie wiem, czy to dobre określenie dla tego filmu, bo efekty, których nie jest za wiele, z wiadomych względów, gdyż to nie "Transformery", są jedynie dodatkiem do ciekawej " intrygi s-f". Technicznie świetny. Zdjęcia przykuwają wzrok do ekranu. Oby więcej takich....

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

  veteranos88 No i jeszcze świetne zakończenie, chociażby dla niego warto przeboleć niektóre niziny pojawiające się w trakcie seansu.

 • veteranos88 Fabularnie ten film nie trzyma się przysłowiowej kupy. Przykro ale roi się w nim od błędów logicznych, naukowych i technicznych.

 • veteranos88 ocenił(a) ten film na: 8

  Maleniak No, ok, ale nie przyznasz, ze minimalizm, który zastosowali w tym filmie wynagradza nam te błędy, z kolei które moim zdaniem nie są aż tak wyolbrzymione, żeby psuć seans ?

 • veteranos88 To zależy na jaki film liczyłeś. Jak film sensacyjny może być, ale nie jako SF. Ponieważ za mało tam Science.
  IMHO :)