Odtwórz Zwiastun nr 3 (polski) 2:17

Zobacz Rebelia zwiastun

Film

Captive State

2019 1 godz. 49 min.
5,6 4 107
ocen
5,6 10 4107
2 585
chce zobaczyć
{"id":"788168","linkUrl":"/film/Rebelia-2019-788168","alt":"Rebelia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/81/68/788168/7892321.2.jpg"}
Dziesięć lat po kosmicznej inwazji na Ziemi rządzą Obcy, a większość jej mieszkańców pogodziła się z podbojem. Kierujący... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Rebelia
Rebelia (2019) Zwiastun nr 3 (polski) 2:17
Rebelia
Rebelia (2019) Zwiastun nr 3 2:23
Rebelia
Rebelia (2019) Zwiastun nr 2 1:25
Rebelia | Oficjalny zwiastun / trailer nr 3 (polski) | 2019 | Film Dziesięć lat po kosmicznej inwazji na Ziemi rządzą Obcy, a większość jej mieszkańców pogodziła się z podbojem. Kierujący policją Chicago William Mulligan ([person=181]John Goodman[/person]) prowadzi śledztwo w sprawie działającej w podziemiu partyzanckiej organizacji Phoenix, która planuje dokonać zamachu podczas zbliżających się uroczystych obchodów rocznicy najazdu i doprowadzić do wybuchu powstania. By przeniknąć w jej szeregi, próbuje nakłonić do współpracy Gabriela Drummonda ([person=2015568]Ashton Sanders[/person]), którego nieżyjący brat był jednym z liderów ruchu oporu. W przeszłości Mulligan był partnerem i bliskim przyjacielem ich ojca, który zginął podczas inwazji. Drummond staje przed dylematem - czy wydać policji dawnych towarzyszy brata, czy też pomóc im w przeprowadzeniu zamachu?

Dziesięć lat po kosmicznej inwazji na Ziemi rządzą Obcy, a większość jej mieszkańców pogodziła się z podbojem. Kierujący policją Chicago William Mulligan (John Goodman) prowadzi śledztwo w sprawie działającej w podziemiu partyzanckiej organizacji Phoenix, która planuje dokonać zamachu podczas zbliżających się uroczystych obchodów rocznicyDziesięć lat po kosmicznej inwazji na Ziemi rządzą Obcy, a większość jej mieszkańców pogodziła się z podbojem. Kierujący policją Chicago William Mulligan (John Goodman) prowadzi śledztwo w sprawie działającej w podziemiu partyzanckiej organizacji Phoenix, która planuje dokonać zamachu podczas zbliżających się uroczystych obchodów rocznicy najazdu i doprowadzić do wybuchu powstania. By przeniknąć w jej szeregi, próbuje nakłonić do współpracy Gabriela Drummonda (Ashton Sanders), którego nieżyjący brat był jednym z liderów ruchu oporu. W przeszłości Mulligan był partnerem i bliskim przyjacielem ich ojca, który zginął podczas inwazji. Drummond staje przed dylematem - czy wydać policji dawnych towarzyszy brata, czy też pomóc im w przeprowadzeniu zamachu?

boxoffice
$8 772 812 na świecie
$5 958 315 w USA
$2 814 497 poza USA
budżet
$25 000 000
studio
Dreamworks / Participant Media
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Captive State
inne tytuły
Rebelia Polska
Więcej...
W jednej z końcowych scen tłum wymachujący flagami Bangladeszu opisano jako zdjęcia z Karaczi, stolicy Pakistanu. W rzeczywistości wykorzystano ujęcia zrobione w czasie święta „Bishwa Iztema”, które odbywa się co roku w styczniu w Dhace, stolicy Bangladeszu.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Chicago (Illinois, USA).
Do przedstawianej na początku filmu panoramy Chicago dodano hotel "Ryugyong", w rzeczywistości znajdujący się w Pjongjangu w Korei Północnej. Został rozpoczęty w 1987 roku i nadal nie jest ukończony.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ostrożnie z negatywnymi opiniami na FW

  rafiol

  Jak zwykle film, który nie ocieka CGI, w którym akcja toczy się niespiesznie, nie wszystko jest łopatologicznie wyjaśniane w retrospekcjach, brakuje ostrej napierdalanki i ludzi w trykotach - taaak, ten film nie ma szans przypaść do gustu masowej widowni. Jeśli jednak lubicie ... więcej

 • Nasza przyszłość ;)

  coupe_123 ocenił(a) film na 8

  I nie chodzi tu o inną cywilizację. Spójrzcie na to kto i jak zaczyna nami rządzić. Zresztą jest to prawda niezmienna od tysięcy lat. Dla mas obcymi zawsze byli są i będą rządzący. Świetny film.

 • Dobrze przemyślany film

  Phoenix_4 ocenił(a) film na 8

  Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona produkcją, zwłaszcza mocnym początkiem i końcem. Na pochwałę zasługuje dobra muzyka i montaż. Niektóre ujęcia naprawdę cieszyły oko (końcowa scena mega). Nie dowiedzieliśmy się wiele o samych obcych, co zwykle jest minusem, bo wtedy twórcy skupiają się na ... więcej

 • Doszukałem się

  Kurgan86 ocenił(a) film na 8

  To moja prywatna ocena ale film przedstawia bardzo doraźnie przekaz z powieści poetyckiej Adama Mickiewicza pt. Konrad Wallenrod.

 • Pomysły do filmu na żywo zerżnięte...

  jajcek69

  ... z serialu "Colony".