Rebelia

Captive State

2019 1 godz. 49 min.
5,6 4 145
ocen
5,6 10 4145
2 589
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Rebelia
 • coupe_123 ocenił(a) ten film na: 8

  I nie chodzi tu o inną cywilizację. Spójrzcie na to kto i jak zaczyna nami rządzić. Zresztą jest to prawda niezmienna od tysięcy lat. Dla mas obcymi zawsze byli są i będą rządzący. Świetny film.

 • coupe_123 Popatrz na oceny filmu, na to co ludzie mówią i jak się zachowują, na historię której się nam nie pokazuje, na czasy dzisiaj i kiedyś na cykl powtórek, na to co robią ta na górze i do czego nieświadomie zmierzają. To się dzieje od dawien dawna, tak długo i tak duże wielkie istotne zmiany że nawet czas, przeszłość i ogólna wiedza została zmieniona. Dzisiaj ludzie są głupsi i prymitywniejsi od zwierząt idealni niewolnicy, i to daje nam prawo do życia w oczach tych za zasłoną. Patrz co działo się zaledwie ze starożytnymi cywilizacjami jak łatwo upadały mimo wiedzy i dokonań którą raz po raz traciliśmy na przełomach dziejów, jak łatwo postawić nas przeciw sobie nawzajem dlatego jesteśmy idealni by żyć. Możliwe że byli też inni przed nami, możliwe że otworzyły się im oczy a to było wystarczającym powodem by teraz nie było po nich śladu. Jak łatwo zmienić widziany i postrzegany przez nas świat a my zawsze w to uwierzymy jak w rzecz oczywistą.

 • coupe_123 ocenił(a) ten film na: 8

  Grzybu111 ba. Zauważ że wszystkie stare cywilizacje upadały od środka. Zero norm, morale luz pas, teraz też tak się dzieje. To że w europie zachodniej zapanuje szariat to kwestia czasu. Kadafi powiedział : podbijemy was brzuchami naszych kobiet. "Barbarzyńcy" też podbili cesarstwo rzymskie, a potem stali się ludem oświeconym. I tak w kółko. Jedyna stała to zmienność ;)

 • Sebescen1987 ocenił(a) ten film na: 7

  coupe_123 taaak..... Aztekowie czy Inkowie też "upadły od środka". :)

 • Sebescen1987 Historii nie chciało im się uczyć, to potem pierdzielą tego typu kocopoły :-). Szukają odniesień w rzeczywistości do własnych fobii. Jeszcze tylko czekam na jakieś pierdy o NWO xD.

 • baskervillesdog ocenił(a) ten film na: 7

  coupe_123 Zgadzam się, jednak, jeśli ktoś dopiero teraz się niepokoi kto i jak nami rządzi, to widać przespał ostatnie trzydzieści lat. Idealna ofiara manipulacji to taka, która myśli, że nie jest zmanipulowana.

 • coupe_123 dlatego obejrzę:) dzieki

 • misti27 Obcy=pis piwersze co pomysl.po filmie

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

  coupe_123 Oczywiście. Przez chwilę nawet uważałem , że w obliczu pogarszających się nastrojów społecznych, grupa ludzi u władzy i tych co dzierżą finanse tego świata, "stworzyli" opcję z inwazją obcych dla zdławienia reszty społeczności. Tak aby pogodzili się z gorszymi warunkami życia harowali w milczeniu.
  Jak ktoś słusznie zauważył pojawił się też w filmie ciekawy wątek żywcem wyjęty z Mickiewiczowskiego Konrada Wallenroda.

 • Marucins ocenił(a) ten film na: 6

  coupe_123 Idealny OBECNY obraz społeczeństwa sprzedawczyków, kolaborantów nie utożsamiających się z wartościami, ot dziś tu jutro tam. Oby dalej, oby więcej... TO SĄ WŁAŚNIE OBECNI PROLE.

  Teraz połowa społeczeństwa polskiego machnęłaby ręką gdyby ktoś (np. sąsiad) najechał nasz kraj. Po co mają się nadstawiać, skoro oni są Europejczykami tu czy u Niemca jedna rybka. Dostaną ciepły kąt, zapewnią że jego rodzina będzie cała, a on jeśli będzie potulnym i posłusznym psem nawet przeżyje i pozwolą mu szorować ich latryny.

 • Marucins Dziwisz się? Za jakie wartości mają ginąć? Za kraj, który ich regularnie dyma? To nie dotyczy wyłącznie Polaków. Dotyczy to większości rozwiniętych społeczeństw. Rozumieją, że nie warto zwyczajnie zdychać za jednego czy drugiego polityka, bo niezależnie od narodowości, rasy, czy wyznania ten na górze zawsze będzie dymał tych na dole. Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że u tego Niemca, któremu kibel szorują, żyje się im dużo lepiej, niż u Polaka, któremu też kibel szorują :-)

 • Marucins Poglądy macie rodem z XIX wieku, panstwa narodowe to przeżytek, przyszłość należy do Ludzkości jako jednej jedynej nie reprezentowanej przez narody lecz przez ludzi jako takich.

 • Marucins ocenił(a) ten film na: 6

  miko_klimkiew I właśnie to jest przykład.
  Gdyby narody w ubiegłych stuleciach stosowały się do tego, to G. by co było, a raczej ich by już tutaj nie było.
  Zostaliby zjedzeni, wchłonięci przez jakieś idee.

 • coupe_123 Jest starszy i lepszy przykład "They Live".