PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375645}

Recepta na szczęście

Smart People
6,0 4 163
oceny
6,0 10 1 4163
Recepta na szczęście
powrót do forum filmu Recepta na szczęście

polecam!

ocenił(a) film na 9

film jest naprawdę dobry. przynajmniej do mnie przemawia, a jednak nie powoduje depresji, tylko skłania do myślenia... nad samym sobą.

Jutrzenka

Jutrzenko a powiedz tylko gdzie go oglądalaś? Na necie jakoś nie widze a w kinach w Polsce to moze na 2010 się wyrobią. Podpowiedz proszę bo bardzo zależy mi na obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 7
grabsoon

Ja film ściągnęłam z mininova.com przez torrenty, napisy znalazłam angielskie, część sobie przetłumaczyłam, a resztę oglądałam z angielskimi. Film bardzo fajny, komedia obyczajowa, zgrabnie opowiedziana historia, polecam :)

doomusia

Niechlubnie musze przyznać, że również już ściągnałem film z mininova.org Nie zmienia to faktu, że jak tylko będzie grany w polskich kinach, z chęcia pójdę na projekcję. Moja opinia o filmie także jest jak najbardziej pozytywna. Podobnie posiłkowałem się angielskimi napisami co bardzo ułatwiło zrozumienie dialogów. Fabuła niesie ciekawe przesłanie, niebanalny humor oraz ciekawe dialogi. Przyzwoita gra aktorska, troszkę brakowało mi bardziej wyrazistej muzyki. Generalnie wszystko trzyma się "kupy" i na pewno warto obejrzeć "Smart people".

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
grabsoon

Ja też zassałam niestety, ale powstrzymuje mnie brak polskich napisów, ma może ktoś? będę wdzięczna jak szlag;)

spongly

akurat dzisiaj wyszły polskie napiski:):):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones