PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375645}

Recepta na szczęście

Smart People
6,0 4 163
oceny
6,0 10 1 4163
Recepta na szczęście
powrót do forum filmu Recepta na szczęście

strasznie lubię...

ocenił(a) film na 8

... takie niespieszne kino. Pozornie statyczne, o prozaicznych sprawach, bezpretensjonalne. Siłą tego obrazu jest dla mnie zwyczajnośc. I bardzo dobre role, szczególnie żeńskie. I choć Page jest rewelacyjna, to dla mnie błyszczy tu Parker; w końcu pokazała, że jest prawdziwą aktorką. Quaid na ich tle troszeczkę chyba przeszarżował, ale to moje subiektywne zdanie.
Tak czy siak - czekam na wydanie DVD. Bo na pewno jeszcze do tego filmu wrócę.

ocenił(a) film na 10
pazoozoo

wreszcie normalny, film, o normalnych ludziach, ich normalnych problemach, ich różnym podejsciu do życia, ....
normalny, i to w tym filmie bylo najlepsze .... piękno tego filmu tkwi w jego prostocie ... bo ile jest takich ludzi zagubionych w ich obecenej rzeczywistości, którzy chodza w kółko zamiast przeć do przodu .... ilu takich ludzi nas otacza ... i czy my nie jesteśmy jednymi z nich ...
takich filmów brakuje, filmów do do których możemy odnieść naszą rzeczywistość, i które zmuszja do reflekcji nad tym jakie właściwie życie prowadzimy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones