film

Rechotek

Ribbit
2014
1 godz. 28 min.
4,1 674
oceny
4,1 10 1 674
Żaba, która nie wie, kim jest, wyrusza w podróż z najlepszą przyjaciółką - latającą wiewiórką, by szukać własnego miejsca na świecie. więcej mniej
Rechotek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Ni pies, ni wydra
Największym problemem malezyjskiej animacji jest brak ciekawej historii i niedopasowanie przesłania do wieku... ... czytaj więcej
Rechotek
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2015-04-09T10:40:41 https://fwcdn.pl/webv/58/84/35884/thumbnail.35884.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/130/642130/rechotek_polski_zwiastun__premiera_29_maja_2015_.vp9.720p.webm

Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyruszaPełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

na podstawie
Norman Abdul Halim (pomysł) / Chuck Powers (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Monolith Films
studio
Crest Animation Studios / KRU Studios
tytuł oryg.
Ribbit
inne tytuły
Ribbit Filipiny
więcej
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Osobiście lubię oglądać animacje, ale w tym przypadku mam poważne zastrzeżenia:

  1. Film jest po prostu nudny (a przynajmniej "większa" pierwsza połowa. Byłem w kinie z dzieckiem i przysypiałem. Druga (krótsza) połowa lepsza, ale jak to mówią "dupy nie urywa" jak np. w Big Six.
  2. Animacja... więcej

 • Jak w temacie. Film jest nudny i daremny. Dla dorosłego to katorga, a widać było, że i dzieci się nudziły (nie tylko moje), wszelkie inne czynności były dla nich bardziej interesujące. Nie traćcie na to badziewie swoich pieniędzy.

  3
  • Doceniam

   owsik1 ocenił(a) film na 1

   Po obejrzeniu takiej bajki zaczynam doceniać Epokę Lodowcową w stopniu, o który bym siebie nie posądzała.
   Rechotek to jakieś jedno wielkie nieporozumiene. Odradzam wszystkim, polecam masochistom, którzy chcą pocierpieć w kinie.

   2
   • Zaje...a piosenka

    skibaa10 ocenił(a) film na 5

    Zaje...a piosenka w czasie trwania napisów.

    1
    • Zazwyczaj filmy z kosza wyprzedażowego są denne, z pewnych powodów mi się trafił, oglądałam z małym dzieciakiem i ... nie był taki zły. Animacja gryzie w oczy, ale fabuła ujdzie.