Osobiście lubię oglądać animacje, ale w tym przypadku mam poważne zastrzeżenia:
1. Film jest po prostu nudny (a przynajmniej "większa" pierwsza połowa. Byłem w kinie z dzieckiem i przysypiałem. Druga (krótsza) połowa lepsza, ale jak to mówią "dupy nie urywa" jak np. w Big Six.
2. Animacja generalnie stoi na...
Boże przenajświętszy! To była jedna z najgorszych i najpaskudniejszych bajek, jaką widziałem ostatnimi latami! Koszmarna animacja zerżnięte z "Foodfight'a", paskudne postacie, nieśmieszny humor, głupie dialogi, fatalny polski dubbing (Tomasz Kammel dubbingującego morsa z niemieckim akcentem wypadł tragicznie! OMG!),...
więcej