PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326672}
6,4 22
oceny
6,4 10 1 22
Red Sonja
powrót do forum filmu Red Sonja

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: wygląd tej postaci to zapewne 80% całości. Poza tym czytelnicy niemalże przez 50 lat mieli przed oczami wydrukowany obraz tego, jak wygląda Red Sonja, czarne na białym, bez żadnych wątpliwości.

Po co więc dobierać aktorkę, która w ogóle nie przypomina postaci z komiksów?

Ja m. in. z tego powodu nie obejrzę filmu, bo dla mnie to nie będzie Sonja, tylko ktoś zupenie inny, a nie "prawdziwa" postać, która mignęła mi przed oczami kilkaset razy. Nie byłbym w stanie "powiązać" aktorki z narysowaną Sonją. To trochę tak, jakby ktoś wmawiał mi, że pies jest lisem.

Starigniter

Bez sensu ten wybór jak mają pasować do niej czerwone włosy to będzie 100% nienaturalny look

Ilona_Brzozka

Dokładnie tak, już nie wspominając o kobiecych wdziękach, pod względem których ta aktorka nawet nie jest blisko komiksowej Sonji. Jak dla mnie bez sensu, ale to tylko moje zdanie. Po prostu nie obejrzę i tyle.

Starigniter

Dla jasności: ten temat założyłem, kiedy do roli była przypisana jeszcze Hannah John-Kamen. Obecnie (23 VIII 2022) Sonję ma zagrać Matilda Anna Ingrid Lutz.

Starigniter

Jest poprawa ?

de_Franco

Matilda na pewno już bardziej przypomina Sonję aniżeli Hannah, chociaż tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones