heh, też byłam zaskoczona :P Polska wódka w amerykańskim filmie bez wyraźnego powodu...? no way :P Później przypomniałam sobie pewien istotny jak mniemam fakt:
"Słynny amerykański aktor chce kupić akcje spółki Belvedere produkującej słynną wódkę Sobieski i wejść do rady dyrektorów firmy. Wcześniej został twarzą jej kampanii promocyjnej. " /fragment artykułu z wyborcza.biz/ Owy "słynny aktor" to nikt inny jak Bruce Willis ;)
Z tego co mi wiadomo, to jest to ulubiona wódka Willisa, może dla tego. Będąc też w naszym kraju zwiedził fabrykę produkującą ten alkohol i otrzymał nawet w prezencie kilka sztuk.
Willis jest udziałowcem Sobieskiego. Teraz można "go" spotkac, w filmach, teledyskach, na reklamach w NBA.
Nikt mu nie płaci za reklamę. Jak napisał kolega wyżej - jest udziałowcem, ale nie Sobieskiego, tylko firmy Belvedere S.A., która jest właścicielem marki Sobieski. Willis ma nieco ponad 3% udziałów firmy.
no sorry ale chyba wszyscy slyszeli jak Willis bodajze w tamtym roku przyjechal reklamowac ta vodke w Polsce... i co sie dzialo