PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790295}
5,3 3 432
oceny
5,3 10 1 3432
Redwood
powrót do forum filmu Redwood

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Byłam pozytywnie nastawiona na ten film, niestety wszystko się zmieniło po paru minutach oglądania. Byłam na maratonie, gdybym wiedziała, że będzie to taki gniot, dawno bym wyszła z sali kinowej. Chyba bardziej beznadziejnego "horroru" (o ile można to tak nazwać) nie widziałam.

Zacznę może od tego, że film był przeciągany na siłę, twórcy jakoś musieli zmieścić się w tej godzinie, więc 3/4 filmu polega na tym, że para dwóch nudnych do porzygu bohaterów rozmawia o białaczce. I odniosłam takie wrażenie, że niby pomysł był, ale tylko na początku. Zero wyjaśnień. To coś w stylu gry The Forest, tylko zamiast kanibali, były wampiry. Oglądając film, wyobraziłam sobie, jak on powstawał, to było takie: "stwórzmy horror, który będzie się rozgrywał w lesie, dodajmy leśniczego tak dla zasady. O i jeszcze posąg, który z jakiegoś powodu uleczy chorych. O! O! A żeby było ciekawiej, to ofiary będą zamieniały się w wampiry. Czy to ważne dlaczego? Ah! No i cudowny wzrot akcji".

Tak, przez cały film bohaterowie byli zaatakowani chyba tylko dwa razy, nawet za bardzo nie przyjrzałam się tym całym stworom, bo pojawiały się sporadycznie. Poza tym sceny ich ucieczki mnie śmieszyły, były drętwe, a ta cała gra aktorska była na niskim poziomie. Niektóre momenty tak nielogiczne, za płakać się chciało. Chociażby to, że Josh wchodzi do piwnicy, nie ma przy sobie broni, potem gdy już jest w tej piwnicy, magicznym sposobem broń pojawia się w jego ręce, żeby było zabawniej, trzymał ją tylko w jednej dłoni, a przecież przez chorobę był osłabiony. Mniejsza z tym. Potem zostaje poprawny przez wampira. Tutaj jest ładny przykład przeciągania filmu. Główna bohaterka wychodzi z piwnicy, spogląda na zewnątrz, po czym znowu wraca tam skąd przyszła. A Josh magicznym sposobem przeżywa. Na końcu dziewczyna zamienia się w wampira. Dlaczego? Nie wyjaśnione. Pojawia się również leśniczy, który coś tam biadoli do radia i w sumie to tyle. Rozwalił mnie fakt, że główny bohater wracał na piechotę do samochodu, skoro miał auto od tego całego Steve'a. Idąc też tym tokiem myślenia, od utraty namiotu a potem ucieczki i wydostania się z lasu, Josh nie jadł 4-5 dni, a mimo to, dobrze się trzymał.

Tak, na takie głupoty zwróciłam uwagę. Moja ocena to 1/10. Nieporozumienie.

ocenił(a) film na 1
MsEvil

3 razy sie pojawiły te "stwory", ja bym tego wampirami nie nazwał. Zwykli ludzie wypaprani w czarnej farbie, ot co ;)

MsEvil

Zgadzam się w 100%. To chyba najgorszy horror jaki widziałam. Główni bohaterowie są tak bardzo odpychający i sztuczni, że odechciewa się oglądać. Jedyną atrakcją jaką miałam oglądając ten film była grupka, siedząca przede mną w kinie, komentująca całość w zabawny sposób. :D Przez co film został wyśmiany przez całą salę xD

ocenił(a) film na 1
Limonka138

Jak dla mnie był ciut lepszy od Mrocznej Pieśni, co nie zmienia faktu, że jest badziewny.

ocenił(a) film na 1
Limonka138

O to miałaś chociaż ciekawie. ^~^ moi znajomi spali, ale na filmie było tak cicho, że odniosłam wrażenie, że tylko ja to oglądałam a reszta odpłynęła. Za to na trzech poprzednich filmach miałam atrakcje, bo jakaś grupka z tyłu wszystko komentowała. :'p

MsEvil

Zawsze znajdą się jacyś nadpobudliwi ;D czasami jest to zabawne, czasami irytujące :C na takich filmach jak Redwood mi to nie przeszkadza, ale na innych filmach gdzie starasz się skupić to trochę denerwuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones