PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34854}

Rejs w nieznane

Swept Away
4,8 4 025
ocen
4,8 10 1 4025
2,5 6
ocen krytyków
Rejs w nieznane
powrót do forum filmu Rejs w nieznane

sama fabuła filmu, obsada i sceneria, na przyzwoitym, wręcz dobrym poziomie. Tylko kurcze, gdzie tu "happy and". Mnie osobiście komedie romantyczne kojarzą się ze szczęśliwym zakończeniem. Choć coraz więcej reżyserów odchodzi od tych stereotypów. No cóż, nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie " pupa a nie zakończenie :P ". Może i nie jestem człowiekiem starej daty, ale nie przyzwyczajona jeszcze jestem, co do tego specyficznego typu zakończeń "non à la happy and". Choć, jak przyznaje, film dobry. Chociaż na początku miałam opory co do Madonny. W roli ekscentrycznej "snobki" Madonna wczuła się idelanie...Z całym poważaniem :) .. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 10
Emily_Pl

Najlepszy film z Madonną jaki udało mi się zobaczyć

Emily_Pl

kurcze nie wiem czemu zamiast "happy end" pisałam "hapy and". Mała pomyłka, no cóż każdemu się zdarza ;) .. Za małe chocliki przepraszam :) .. A film i tak jest bardzo fajny :]

ocenił(a) film na 9
Emily_Pl

A ja np. dalbym mu 8/10 gdyby nie brak happy endu, a tak dalem 9 :}

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
magus_4

i właśnie bardzo dobrze, że ten film nie ma typowego happy end'u, dlatego jest inny i odstaje od podobnych do siebie komedii romantycznych... moim zdaniem, bardzo fajny film... pomimo, że nie jestem zdecydowanie fanem tego gatunku filmów, a obejrzałem go z ciekawości do Madonny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones