PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34854}

Rejs w nieznane

Swept Away
4,8 4 021
ocen
4,8 10 1 4021
2,5 6
ocen krytyków
Rejs w nieznane
powrót do forum filmu Rejs w nieznane

jestem przekonany, że ten film był częścią intercyzy małżeńskiej Guy'a i Madonny(napewno wyprosiła by zrobił jakiś film z nią). Ten film jest świetnym przykładem potwierdzającym regułę - Ritchie nie potrafi reżyserować kobiet(w żadnym z jego przebojów nie ma poważnych ról kobiecych). Co prawda w tym filmie nawet role męskie są beznadziejne(Giannini...brrrr). A fabuła........no po prostu brak mi słów.

ocenił(a) film na 1
Groucho

zgadzam sie! xD
cos w intercyzie musialo byc, bo nawet najlepszy rezyser nie potrafilby
nic zrobic z takim beztalenciem jak madonna...

Groucho

Z tą aktorską to nie było tak najgorzej, na pewno zagrała lepiej niż Giuseppe:P.
A co do intercyzy, to myślę, że w tym filmie Madonna tyle razy dostała w twarz że ten film był chyba swoistą zemstą Guy'a.
Momenty miał dobre, ale ogólnie dość słaby. Wbrew wszystkiemu, Madonna na plus.
pozdrawiam,

ocenił(a) film na 4
tenszin

Ladnie sie zapowiadało,porzuceni na bezludnej wyspie,kto sie czubi ten sie
lubi(choć z całowaniem rak to przesada,co innego wyrównywanie rachunków a co innego zwykle chamstwo),potem sie zakochują i odnajdują prawdziwa miłość i szczęście poza konsumpcyjnym światem-ach!

Jednak forma w jakiej jest podane to przesłanie jest dla mnie po prostu nie do zniesienia.
Mamy z jednej stronie przerysowanego Peppego i dopełniającą obraz nędzy Madonnę.

No i zakończenie-oczywiście żeńska cześć leje łzy razem z bohaterka-i ładnie,można przytulić,oczka wytrzeć...ale ja do końca miałem nadzieje,ze
ten helikopter spadnie trafiony pierścionkiem i Madonna wpadnie w ramiona
Giuseppego.

Mimo to chała straszna.
Materiał wzorcowy dla studentów filmówek,jak sie nie robi filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones