film

Rekin widmo

Ghost Shark
2013
1 godz. 24 min.
2,6 1 891
ocen
2,6 10 1 1891
Kiedy wieśniak zabija rekina ludojada, jego duch powraca do miasteczka Smallport, by dokonać zemsty. więcej mniej
Rekin widmo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

TOP
Filmy, przy których szczęki opadają
W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was pięć niskobudżetowych horrorów o rekinach ludojadach. Znajdziecie wśród nich nie tylko jedną z części kultowej serii "Rekinado" z Ianem Zieringiem i Tarą Reid w rolach głównych, ale także starcie prehistorycznych żarłaczy z wyjętymi spod prawa dziewczynami ("Superrekiny kontra więźniarki"). Zobaczycie, jak pięciogłowy rekin atakuje niczego niespodziewających się plażowiczów, a rekin zombie i rekin widmo podstępnie polują na swoje ofiary. Gwarantujemy, że szczęki Wam opadną. 2020-05-22T09:28:52 PT3M43S https://fwcdn.pl/webv/38/25/53825/53825.6.jpg https://fwcdn.pl/video/top/top_rekiny.vp9.480p.webm

Para bohaterów bada mroczną przeszłość swojego miasteczka, by uwolnić się od widma rekina, który sieje zgrozę zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Filmowa mieszanka horroru i  thrillera z MacKenzie Rosman, Richardem Mollem i Dave'em Davisem w rolach głównych.

na podstawie
Eric Forsberg (materiały do scenariusza, historia)
studio
Active Entertainment
tytuł oryg.
Ghost Shark
inne tytuły
Młody chłopak, który ukradł czerwoną Corvette, podczas mycia przedniej szyby przez dziewczyny w bikini, ma otwarte okno od strony kierowcy, ale w następnym ujęciu jest ono zamknięte. Zmiana ta powtarza się kilkakrotnie.
Gdy Cameron, Ava i Blaise, opuszczając muzeum, przechodzą obok półki z książkami, po ich prawej stronie, widać, że kurtka Camerona jest ciągnięta przez osobę z lewej strony, by ten, upadając, uderzył w podłogę i ścianę.
Film kręcono w Luizjanie (USA).
Stacja SyFy postanowiła kuć żelazo póki gorące. Po niespodziewanym sukcesie "Sharknado" jej włodarze zdecydowali się dalej zarabiać na morderczych rekinach. Tym razem jednak drapieżniki nie latają dzięki trąbie powietrznej. Rekin jest jeden i w dodatku zostaje zabity na samym początku. Jednak nawet śmierć nie przeszkadza krwiożerczej rybie dokonać... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych