Mackenzie Lyn Rosman

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/110014/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":159,"rate":7.2578616352201255,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/110014/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,3
159 ocen gry aktorskiej
MacKenzie Rosman
MacKenzie Rosman urodziła się 28 grudnia 1989 roku w Charleston (Południowa Karolina, USA). Kiedy miała 4 lata jej rodzice rozwiedli się. 
Wraz z matką Donną, ojczymem Randym, bratem Chandlerem i siostrą Katelyn przeprowadziła się do Los Angeles (Kalifornia, USA). Za namową przyjaciela, jej matka podpisała kontrakt z agencją talentów. Dzięki temu świat usłyszał o młodej MacKenzie, która zaczęła swoją karierę, grając w reklamach Nike.
Już w wieku 5 lat była bardzo kreatywna i otwarta. Załoga agencji talentów była zachwycona dziewczynką od chwili, kiedy ją ujrzeli. Mała MacKenzie chodziła dookoła pokoju przed przesłuchaniem i z każdym się witała. Zadebiutowała 
w 1996 roku w serialu familijnym "Siódme niebo" rolą Ruthie, córki pastora Camdena, najmłodszej z pięciorga rodzeństwa.

Aktorka uwielbia jazdę konną i taniec. Ma wiele zwierząt np. konie, świnię, psy, kozy, koty i kurczaki. Interesuje się sportem, szczególnie pływaniem. W ciągu sześciu lat tworzenia serialu stała się bardzo niezależna. Uwielbia dostawać listy od fanów i stara się na wszystkie odpisywać.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 grudnia 1989

miejsce urodzenia: Charleston, Karolina Południowa, USA

wzrost: 152 cm

Jej siostrą przyrodnią jest Katelyn Salmont.
Ma młodszego brata Chandlera.
W 2007r. ukończyła Valencia High School (Santa Clarita, California).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych