PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149978}
2,5 504
oceny
2,5 10 1 504
Rekiny strefa śmierci
powrót do forum filmu Rekiny - strefa śmierci

Jak co poniedziałek zapraszamy na dawkę emocji, których nie doświadczycie nigdzie indziej!

Valdoraptor23

Wiem już sprawdziłem :D będzie na Tv 4

ocenił(a) film na 2
kacal85

Inwazja rekinów czy jakoś tak

ocenił(a) film na 3
kacal85

Jersey Shore shark attack

ocenił(a) film na 2
skompy18

sinister? no nie jest zły. a widziałeś już "obecność"? już dawno nie widziałam tak dobrego horroru, thrillera czy jak to nazwać , o opętaniu. wszystko co ostatnio leciało to takie byle co było, a tu się postarali.

ocenił(a) film na 2
hapibo

dziwne ja właśnie słyszałem negatywne głosy. Muszę się temu przyjrzeć (Obecność)

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Ostatnio go oglądałem. Można obejrzeć ale dupy nie urywa. ;]

ocenił(a) film na 2
Auxerox

o! to jeden z moich ulubionych określeń na filmwebie!
a podaj jakiś tytuł, tak z ciekawości pytam, filmu, który wg Ciebie urywa dupę? :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

O gustach się nie dyskutuje, to wiadomo. Jednej osobie może się spodobać, innej nie. ;] Akurat dla mnie obecność nie była aż tak straszna bo łatwo można było się domyślić kiedy będzie etap straszenia. Jeden z filmów który urywa dupę to np. Ojciec Chrzestny chociaż książka nyła lepsza. ; p

ocenił(a) film na 2
Auxerox

my nie mówimy o gustach tylko pytam o Twój film :)
Ojciec Chrzestny.... mam sentyment... wspaniały!!! Książka tak wciąga, ze nie można od niej oczu oderwać :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Chciałem dobrze zacząć moją wypowiedź żeby poźniej nie było bezsensownych kłótni. ;]

ocenił(a) film na 2
Auxerox

hahahahaha :) ja jestem ostatnią tu osobą która jest skora do kłótni hahahahahha :)
także noł problemos :)

ocenił(a) film na 2
Auxerox

chodziło mi po prostu, ze podoba mi się to określenie o urywaniu dupy i zawsze mnie ciekawi, jakie filmy rzeczywiście ludziom dupy urywają, i jakoś tak nikt nie chce potem ze mną pogadać, a to przecież ciekawe jest! Bo przecież jednym dupe urywają filmy z duchami, z kosmitami itd, innym dramaty a innym jakieś psychodeliczne zombi :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Ciężko powiedzieć, ja akurat nie mam ulubionego gatunku. Horrory "urywały mi dupę" jak miałem 12 lat. Filmy które urywają to musi być coś więcej niż tylko efekty lub znana obsada np. Americqn History X, Zielona Mila. ;]

ocenił(a) film na 2
Auxerox

dokładnie, dokładnie... ja przynajmniej tak mam, że czasem zaskoczy mnie film typu komedia romantyczna a czasem jakiś thriller.
dzięki wielkie za informacje :) taka pogadanka to odskocznia od tego głupawego filmu :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Jak najbardziej, nigdy nie wiadomo jaki film może mile zaskoczyć.
Cała przyjemność po mojej stronie. ;]

ocenił(a) film na 2
hapibo

oglądałem "obecnośc" i lekko się zawiodłem mało straszny
ale moje odczucia mogły byc zachwiane przez alkohol który w tym dniu spożywałem :)

skompy18

ja sie do dziś boję po obecności!!!

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

tez mi wczesniej duzo ludzi ten film polecało... i moze tak się nastawiłem aż za bardzo ;/
chyba jeszcze raz tak całkiem na trzezwo do niego podejde i moze zmienie zdanie :)

ocenił(a) film na 2
skompy18

no właśnie ja nie miałam żadnych poleceń na temat tego filmu, nic nie czytałam, podeszłam dość lajtowo i niczego się nie spodziewałam, dlatego może tak racjonalnie do tego podeszłam.

ocenił(a) film na 2
skompy18

a mi się włąśnie podobał, głównie to, ze pierwszy raz od wielu wielu filmów które oglądałam, wszystkie postacie "były sobie równe", nie było żadnego głupola który się wypinał na przód, każda postać coś wnosiła do filmu, Ci badacze duchów nie wymądrzali się, nie wiedli prymu w filmie. Autorzy filmu oddali jakby należną cześć ludziom, którzy przeszli przez tp piekło rzeczywiście, nie koloryzowali, nie dodawali zbędnych bzdur. Już mnie w większości tych durnowatych filmach o opętaniu irytowała ta "nad-straszność".
Chętnie bym sobie zobaczyła z Wami ten film na jakimś ogólnodostępnym kanale, choć przez kolejne 2 lata będzie to pewnie niemożliwe!

ocenił(a) film na 2
hapibo

najlepszy film o opetaniu jaki było mi dane zobaczyc i chyba długo nie będzie to Egzorcyzny Emily Rose :) mistrzowski film :)

skompy18

Najstraszniejszy jest ale Obecność zaraz na drugim miejscu:-)

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

podobał ci się też?

hapibo

Bardzo! Świetnie zrobiony i zagrany. No i bałam się niesamowicie!

ocenił(a) film na 3
hapibo

Jak lubisz wyciskacze łez to polecam Kto pokocha moje dzieci
Umierająca na raka matka stara się by jej dzieci trafiły do rodzin zastępczych
Pamiętam że daje jednej z córek adresy zamieszkania rodzeństwa

ocenił(a) film na 2
giovanni50

widziałam ten film przed wieloma laty. a na co mi oglądac wyciskacze łez? żeby se pobeczeć nie musze filmów oglądać, wystarczy załączyc wiadomości czy fakty wieczorem i se posłuchać jak se matki dzici mordują itd...
ja lubuje się w thrillerach, sensacyjkach, horrorach, w tym co nierealne na co dzień dla mnie :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Odkupienie z Christopherem Lambertem widziałaś??
Coś jak Siedem

ocenił(a) film na 2
giovanni50

raczej nie....

ocenił(a) film na 3
hapibo

Jakiś czubek zszywa części ciala innych ludzi
-O jeszcze Przyjaźń na śmierć i zycie
Chłopak chce ozywic martwą dziewczyną poprzs wsadzenie jeje chipu komputeroego i zaczynają się kłopoty

ocenił(a) film na 3
hapibo

Margo obejrzyj Gospel Hill spoko obyczajówka

ocenił(a) film na 2
giovanni50

o czym???

ocenił(a) film na 3
hapibo

http://www.filmweb.pl/film/Gospel+Hill-2008-453451

ocenił(a) film na 2
giovanni50

oooo... nie widziałam, chętnie rzucę okiem :) a jest tu coś z thrillera?

ocenił(a) film na 3
hapibo

thriller obyczajowy taki bezkrwawy

ocenił(a) film na 3
hapibo

Obejrzyj sobie jeszcze Wiem że na imię mam Steven
http://www.filmweb.pl/film/Wiem%2C+%C5%BCe+na+imi%C4%99+mam+Steven-1989-96937
Widziałem to 20 lat temu w 8 klasie podstawówki

ocenił(a) film na 2
giovanni50

matko jedyna!!! tego nie przejdę!!!

ocenił(a) film na 3
hapibo

Witaj Gosiu
Za tydzień hicior szykuj się

ocenił(a) film na 2
giovanni50

jaki???

ocenił(a) film na 3
hapibo

Raptor Ranch z Lorenzo Lamasem

hapibo

Krwawe ranczo raptorów :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Te rekiny są tak i tak mniej chamsko wklejone niż niedzwiedzie na obcej planecie. Hapibo z tobą to oglądałem?

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

było cos takiego! że się ludzie przenieśli na inną planetę czy coś tam.... o matko, to byla rzeźnia! :)))))) co sie naśmiałąm!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Sprawdziłem to była dzika planeta. Blisko poziomu 1/10

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

o tak!!! zdecydowania :)

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Fercious planet czy savage planet

ocenił(a) film na 3
giovanni50

Savage planet chyba mój pierwszy film klasy Z.

ocenił(a) film na 2
DwuglowyUserKomentuje

Grubo zaczynałeś w sumie ja też bo od cycojada

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Ja od Shark Week

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oczywiście flaga w biurze szefa to standard.

ocenił(a) film na 3
DwuglowyUserKomentuje

Czy ta rodzina nie ma innych tematów niż rekiny ?! ,,Rekiny są beznadziejne" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones