PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042230}
8,4 597
ocen
8,4 10 1 597
Renaissance: A Film by Beyoncé
powrót do forum filmu Renaissance: A Film by Beyoncé
ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

od 1 grudnia tego roku, na pewno bedzie w Heliosach, co do pozostalych kin nie mam informacji

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

Widzę, że inne kina dołączyły. Bilet kupiony

ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

tez bym kupil, gdyby nie to, ze godziny seansow sa tak pozne :/

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

pozostaje urlop :-(

ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

i tak nie wiem, czy dam rade, mieszkam na zadupiu i do najblizszego kina mam troche kilometrow :( ale koniecznie daj znac, jak wrazenia po seansie

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

ja do dużego kina mam 40 km, ale nie mam nocek, więc gitara. liczę na wrażenia, w końcu to moja ulubiona jej płyta :-)

ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

ja szczerze sie przyznam, ze nawet nie sluchalem jej jeszcze XDD

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

Wizualnie przepiękny, szacun, że udało się uzyskać dźwięk z tylu stadionów na cywilizowanym poziomie. Minus to dla mnie mix migawek pozakoncertowych na ułamki sekund. To częsty zabieg w wielu filmach, po prostu zamiast 25 scenek upchanych w tiktokowy mix na 5 sekund, lepiej pokazać jedną scenę/osobę, która coś tam ciekawego robi przygotowując koncert, itp. Bo tak, to człowiek nie zdąży zobaczyć co tam się działo w tych mikroscenkach. No i z tymi pozamuzycznymi interludiami Bey też trzeba uważać, łatwo znużyć widza. I skoro film jest tak długi, to mogliby zosawić oklaski na koniec show, a dość szybko ucięli "Summer Renaissance" po wyjeździe KUNIA xd. Ale to drobiazgi. Ogólnie film bardzo mi się podobał, czułem się jakbym jeszcze raz był na stadionie! Interludia pozakoncertowe też ciekawe i inspirujące - gdy opowiadała o kulturze Houston, o swojej rodzinie, archiwalne nagrania video, super. Materiały z prób, krótkie wywiady z tancerzami, fani na stadionach, naprawdę spoko. A gdy Diana zaśpiewała Happy Birthday, aż się łezka zakręciła, hehe ;-)

ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

jednak udalo mi sie udac na to do kina i moim zdaniem dlugosc fragmentow BTS byla idealna; nie byly ani za dlugie, ani za krotkie. w ogole jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony filmem, bo jak kilka dni temu po raz pierwszy przesluchalem "renaissance", to mocno sie zawiodlem tym albumem, ale w filmie wszystkie utwory z tego albumu wybrzmialy cudownie. wystep przy "america has a problem" to absolutne mistrzostwo

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

nie no, Renaissance to złoto, posłuchaj więcej :-)

ocenił(a) film na 10
MichaelGrzesiak

haha wiem wiem, sam juz nie rozumiem, jakim cudem ten album mi sie nie spodobal za pierwszym przesluchaniem, aktualnie jak dla mnie zdecydowane top 3 wraz z "Beyonce" i "Lemonade"

ocenił(a) film na 9
MichaelGrzesiak

W porównaniu do Homecoming uważam że Renaissance jest sto razy lepszy. Homecoming oglądałem na raty bo mnie nużył po pewnym czasie (zresztą sam występ też nie był aż tak spektakularny, to fakt), wstawki były za długie. Tutaj montaż był bardzo dynamiczny, czasami wręcz żartobliwy, czasami w zaskakujących momentach cutscenki. I super że pokazali urywek z braku prądu i co się wtedy działo za kulisami. Te wstawki prywatne też były super - o Houston, o wujku Johnnym, o Tinie Turner, Dianie Ross. Niektóre wątki może rozwinąłbym bardziej, ale wtedy film trwałby chyba pięć godzin. Bałem się po homecoming że te trzy godziny w kinie to będzie za długo, ale przy Renaissance w ogóle nie odczułem upływu czasu.

ocenił(a) film na 8
Pierree

Homecoming też mi się podobał, aczkolwiek to zupełnie inna odsłona Bey, tam był inny repertuar, dęciaki, a tu mamy house, ekran na 5 kilometrów, etc. Fajnie gdyby to zostało wydane na Blu-ray

ocenił(a) film na 9
MichaelGrzesiak

Oj tak, pewnie niespełnione marzenie, żeby nie tyle film co ten koncert został wydany w pełnej 3-godzinnej wersji (razem z Thique i interludami etc) na blu-ray. Ale no obawiam się, że się to nigdy nie ziści. :( coraz mniej artystów to robi :(

ocenił(a) film na 8
Pierree

ja to bym chciał mieć na półeczce nawet When I Get Home (Director's Cut) jej siostry ;-) cóż, pomarzyć zawsze można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones