PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287740}
7,0 3 238
ocen
7,0 10 1 3238
Renaissance
powrót do forum filmu Renaissance

Hej jakie fajne SF.

ocenił(a) film na 7

Po Immortal, Francuzi drugi raz mnie miło zaskakują jeśli chodzi o kino science fiction. Poza tym mroczna i sensacyjna fabuła oraz futurystyczno – korporacyjne zajawki przypominały mi trochę klimat książki "Modyfikowany węgiel" Richarda Morgana. Zarówno książkę, jak i film polecam bardzo.

ocenił(a) film na 8
gadba

kino fantastyczne. ;)
science-fiction to fantastyka wywodząca się z nauki i unikająca bóstw.
fantasy to fantastyka inspirowana mitami i legendami często unikająca rozwoju technologicznego.

Musiałem. :)

ocenił(a) film na 7
Khaosth

jasne, akceptuje;)Jaka fajna fantastyka:)

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Za to film Immortal - Kobieta pułapka wcale nie unika tematyki bóstw a jest nia przesiaknieta i gatunek tegoz filmu na filmwebie okreslony jest jako Sci-Fi a nie fantastyka.. jak to skomentujesz??

Nie musiałem.

ocenił(a) film na 8
M4ciejas85

Skomentuję to w taki sposób, że do "Immortal" właśnie w swoim poście piłem. "Renesans" - na ile go pamiętam - akceptuję jako SF. :)

A gatunek na FilmWebie? Tak ten film reklamowali dystrybutorzy, więc portalu za to nie winię.

Nie prawda! Musiałeś. Obaj musieliśmy. ;)

ocenił(a) film na 8
Khaosth

No tak, znawca nie jestem ale zauwazylem jakas sprzecznosc wiec MUSIALEM zapytac ;)

A co do pytania autora tematu to zagladnij tutaj.. http://www.cyberpunkreview.com/cyberpunk-movies-by-decade/

Sam znalazlem tam pare ciekawych tytulow w podobnym klimacie, co prawda wiekszosc jp a nie fr.. ale cotam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones