PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105633}
5,6 273
oceny
5,6 10 1 273
Requiem
powrót do forum filmu Requiem

No chyba sobie żartujecie. Film jest kiepski i to do bólu. Pełno niespojnosci logicznych, kiczowatych scen .. itd. Braciszek latający z krucyfiksem, dziewczyna ktora sama siebie narazila na niebezpieczenstwo chcac się zemścic. Koncowka beznadziejna !!!!!!
Ludzie jesli wam zycie mile nie ogladajcie tego za przeproszeniem gówna ... No sorki, ale jestem w glebokim szoku, po tym co zobaczyłam w waszych recenzjach. Myślałam że zjedziecie film równo, a tu taka "miła" niespodzianka ^^ Film był tak beznadziejny, że myślałam, że sie popłacze .:P

kyanka

co ewentulnie mogłabym pochwalić to była muzyka, kompozytor spisał się nieźle. Film mogloby sie wydawać robiony dla muzyki, a nie muzyka dla filmu.

kyanka

kompletnie sie z Tobą nie zgadzam. moze nie zrozumiałas tego filmu bo sie go po prostu bałaś. ten film ma niesamowity, mroczny klimat, świetna fabuła, akcja trzyma do samego końca.

ocenił(a) film na 1
kyanka

Niestety. Słabiutki.
Pomysł na film trzeba przyznać nie taki zły, ale realizacja kiepska.
Najbardziej irytował mnie ten pseudo mroczny klimat, jakieś beznadziejne zawodzenia mnichów w tle, błyskawice, krzyże... itp.
Może w zamierzeniu miało to przestraszyć widza, ale wyszło po prostu śmiesznie. Mnie to najzwyczajniej denerwowało.
Niczym nie uzasadnione epatowanie przemocą, przerysowane (zabawne) postaci, długie nudne sceny.
Film ratuje trochę zakończenie i tylko dlatego moja ocena to 4/10 a nie 3/10.

kecaj_77

Uwierz mi zrozumiałam film ;) A co do strachu... Co?! to na tym filmie można było się bać ?! No co jak co, ale horror od kiczu to ja jeszcze umiem rozróżniać.
PS. Miło, że poprzednik/czka się ze mną zgadza.. nareszcie ktoś kto nie jest ślepo wpatrzany w ten "Matrix po francuski"

ocenił(a) film na 2
kyanka

Nedzny to moze i ten film nie byl , ale mocno mnie rozczarowal. Gdy czytalem 'o filmie' to mialem nadzieje na cos naprawde porywajacego a wyszlo jak wyszlo. Najbardziej mnie bawily dialogi ...boki zrywac :) Duzym plusem (a nie ma ich wiele) jest muzyka - jak najbardziej godna polecenia. Jak dla mnie ocena 5/10 max !

AcidBoy

Plus - muzyka, minus - rażące niespójności logiczne scenariusza. Generalnie, film niszowy :)

ocenił(a) film na 4
AcidBoy

Mnie najbardziej rozwaliło to, co powiedział ten bandzior, który był muzułmaninem: "Chrześcijaństwo to kretyńska religia, ale religia, więc trzeba ją uszanować" :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones