PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 364
oceny
7,0 10 1 148364
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

!

ocenił(a) film na 3

Głupi,nieciekawy,słabo zrealizowany banał.

Berith7777

Oj, tu się z Tobą nie zgodzę ;) Film świetny jak dla mnie, lubię takie klimaty! Pozdrawiam! ;)

CatBlack

pierwsze trzy części Residenta to najlepsze filmy o zombiakach.

ocenił(a) film na 3
CatBlack

Skoro tak uważasz;)

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Jak na klimat survivalu horror to nawet dobrze wyszło.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Strasznie kiczowato,zeby nie powiedzieć żałosnie.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Tarantino zrobił kiczowatego kill billa,a podnieca się tym tyle osób. Kwestia gustu.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Nie widziałem "Kill Bill'a".Nie zgadzam sie,że "kicz" to kwestia gustu,albo cos jest kiczowate albo nie.Przeczytałem twoja opinie oceny tego filmu i trochę dziwi mnie to,ze twierdzisz,ze film ma w miare dobrą fabułe,tym bardziej dziwi mnie ta opinia widząc,ze masz-brzydko mówiąc-"łeb na karku";)

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Widzisz,bo to jest tak,że obydwa filmy nie są kiczowate. RE wzorowany jest na słynnej dosyć serii gier Survival horror i po prostu innego kina zrobić się nie dało.
Co do KB zakładam,że film jest kiczem (a dla Ciebie nie) i to jest kwestia gustu. Mamy patową sytuacje,kiedy to podważam twoją tezę "Nie zgadzam sie,że "kicz" to kwestia gustu,albo cos jest kiczowate " Oczywiście,żeby nie było to twoja teoria ma trochę w sobie prawdy:)

Zgodziłbym się gdybyś napisał,że ten film wyglądał(nie wygląda całkowicie) kiczowato (bo poniekąd tak jest),ale tutaj moim zdaniem wyszło naprawdę nieźle,a i klimat zachował.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Ok.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones