PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 364
oceny
7,0 10 1 148364
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Gdzie tu jest logika?

użytkownik usunięty

Film powiem, że fajny tylko mało w nim logiki! Zombie... wpakowali całą serie w jakiegoś
zombiaka... przeżywa... Alice z buta... nie żyje... gdzie tu logika ja się pytam! Dobra wiem to
jest film z 2002r i czasy się zmieniły a poza tym to JEST FILM... tu ma prawo być wszystko
nielogiczne, ale troszkę to razi w oczy... jak sądzicie?

Nie było czasem tak, że jak Alice "sprzedała" mu kopniaka, to ten upadając skręcił kark? A właśnie w taki sposób m.in. mieli ginąć zarażeni.
Mnie drażnił bardziej motyw z "latającą" główną bohaterką- to skakanie po ścianach mogliby sobie podarować ;)

użytkownik usunięty
ed j. rush

To też... Znaczy to było tak, że ona waliła kopniakami na prawo i lewo i nieraz skręcała karki (to normalne, że umierali) a nieraz po prostu dostawi w facjatę i zdychali :/

nie wiem, ja z tego filmu pamiętam tylko soundtrack i ponętne ciało Michelle Rodriguez.

użytkownik usunięty
ed j. rush

I jej małe cycki... em nie ważne :D

małe?!

użytkownik usunięty
ed j. rush

żartuje! Figurę to ma ładną... ^^

no właśnie!! ahhh, jakże ona wyglądała w Avatarze... jedyny plus tego gniotu. szkoda, że tak mało jej było :(

użytkownik usunięty
ed j. rush

Avatar mi się podobał... Ona troszku taka Lorowato Croftowa jest ładna figura, pełne usta.... Boż jakie rozkminy!

i te zadziorne spojrzenie, mrrmmrmrrr.

użytkownik usunięty
ed j. rush

Boż! każdy może pomarzyć :)

Jak tak brać na logikę, to 99% filmów i seriali przeczą wszelkiej logice, prawom fizyki, etyce, moralności, biblii, koranowi, słownikowi ortograficznemu i komiksom z gumy do żucia. Mi np. podoba się niepowtarzalny klimat - tak nieobecny w dzisiejszych filmach jak dziewice w gimnazjum. No i plus dwie bombowe dziewczyny na ekranie ;)

użytkownik usunięty
Fryzomaniak

W sumie masz racje.. Film jest zajebisty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones