PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 368
ocen
7,0 10 1 148368
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Nie jakiś rewelacyjny,lecz w porównaniu do pozostałych części filmu,bardzo dobry. Tutaj jest jeszcze
w miarę strasznie,czego potem nie ma w kontynuacjach filmowego Residenta. I TAK GRA DUUUŻO
LEPSZA XD Przepraszam,musiałam to napisać! xD

ocenił(a) film na 8
Lokiller

To może jakieś porady, jak grać w gry RE? Od bardzo, bardzo dawna chciałbym przejść serię, ale co zaczynam grać w jedynkę, to sterowanie zaczyna mnie odpychać i dość szybko się zniechęcam. xd

ocenił(a) film na 7
ZiD0

Najlepiej grać kontrolerem od Pegasusa i puścić w tle (koniecznie z kasety na magnetofonie) wczesną twórczość Backstreet Boys - wtedy nie ma problemów ze sterowaniem.

ocenił(a) film na 8
Mordechaj_Sauerland

:D Tamto już nieaktualne. Przemogłem się i jak już się przyzwyczaiłem (i wciągnąłem w grę), to nie było żadnego problemu.
szalom

ocenił(a) film na 7
ZiD0

No i git. Polecam resztę serii (gier oczywiście, nie filmów)

ocenił(a) film na 8
Lokiller

Nic nie szkodzi. :P Mowisz to samo co wiekszosc czuje :) Rezyser kazda czesc jakby przerzucal na ekrany kin. Wiec nie dziwota ze kazda czesc gorsza skoro kazda czesc gry staje sie gorsza :/

użytkownik usunięty
Wiatr1000

RE 5 jakoś jeszcze przeszedłem, ale RE 6 to już przegięcie.... Tylko raz serce mocniej zabiło.... TYLKO RAZ!

ocenił(a) film na 7
Lokiller

nie wiedzieć dlaczego twórcy uznali że pójdą w nieco inną stronę niż zapowiadało się po pierwszej części, dla mnie w jedynce na wielki plus jest nuta z początku i z końca, pomysł z pociągiem do podziemnych laboratoriów i oczywiście scena z laserami, po za tym klimat jest bardziej gęsty niż w kolejnych filmach.

Lokiller

A mam pytanko czego ten kole ten niby mąz Alice rozbił wirusa

ocenił(a) film na 6
yetikd

Żeby fabuła filmu miała jakiś sens

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones