Odtwórz Zwiastun nr 2 1:47
Film

The Resident

2011 1 godz. 31 min.
5,6 10 622
oceny
5,6 10 10622
2 828
chce zobaczyć
{"id":"497827","linkUrl":"/film/Rezydent-2011-497827","alt":"Rezydent","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/78/27/497827/7564864.2.jpg"}
Młoda lekarka Juliet przeprowadza się do nowego apartamentu. Wkrótce zaczyna mieć wrażenie, że poza nią w mieszkaniu jest ktoś jeszcze.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Rezydent
Rezydent (2011) Zwiastun nr 2 1:47
Rezydent
Rezydent (2011) Zwiastun nr 1 1:14
Rezydent | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2011 | Film Młoda lekarka Juliet Derme ([person=331]Hilary Swank[/person]) przeprowadza się do nowego mieszkania na Brooklynie. Po pewnym czasie, zaczyna podejrzewać, że nie jest w mieszkaniu sama. Powoli, jej podejrzenie zamienia się w obsesję...

Młoda lekarka Juliet Derme (Hilary Swank) przeprowadza się do nowego mieszkania na Brooklynie. Po pewnym czasie, zaczyna podejrzewać, że nie jest w mieszkaniu sama. Powoli, jej podejrzenie zamienia się w obsesję...

studio
Exclusive Media Group (przedstawia) / Hammer Film Productions
data produkcji
2011
tytuł oryg.
The Resident
inne tytuły
Rezydent Polska
Więcej...
Jessica Alba i Maggie Gyllenhaal były brane pod uwagę przy obsadzaniu roli Juliet Dermer. Ostatecznie angaż otrzymała Hilary Swank.
Kiedy Jack niesie zakupy do kuchni, w oknie można zobaczyć odbicie kamerzysty.
Film był kręcony w Albuquerque (Nowy Meksyk, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • dla mnie extra thriller

  chiquita07 ocenił(a) film na 8

  Nie wiem dlaczego takie słabe oceny i komentarze bo według mnie ten film jest bardzo dobrym thrilerem. Ciekawa fabuła, dobra gra aktorska i ten mroczny klimat, który wciągnął mnie niemalże od pierwszych seund. Oglądąłam go późnym wieczorem, oczywiście przy zgaszonym świetle i może dlatego zrobił ... więcej

 • (4/10) Film o niebezpiecznym zboku i damskim obiekcie który sobie wybrał za cel.

  _MAX_ ocenił(a) film na 4

  Historia wstrząsająca ale całość niezbyt intrygująca. Scenariusz mocno oklepany a emocje jak na grzybach. Jest podglądacz, jest ofiara, jest i konfrontacja. Na plus dobrze zagrana (aczkolwiek niewymagająca) rola przez Swank. Amen. 4/10.

  6
  • podobny do "Słodkich snów"

   olimpia_anna

   tylko że słabszy. Wgl niby ten facet miał wszystko obcykane wiedział co i jak, ale nie zauważył że zainstalowała kamery... bez sensu. Myślałam, że więcej będzie Christophera Lee i że on będzie tą główną mroczną postacią. Niezły, ale troche irytował. No i ta końcówka średnia..

  • Niskie kino

   incognitosoul ocenił(a) film na 3

   Oklepana fabuła, przewidywalne zakończenie, nie ma akcji trzymającej w napięciu. Jak ktoś się nudzi i chce obejrzeć mało ambitny film, którego zakończenie już kiedyś gdzieś widział to polecam.

   3
   • Film jest naprawdę dobry

    atol23

    Ciekawy scenariusz, mistrzowska obsada, akcja toczy się w Nowym Jorku - przepięknym mieście, możemy dostrzec zmysłową Hilary Swank jako lekarkę , film trzymający w napięciu..Czego więcej chcieć..Naprawdę warto obejrzeć.