PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572352}
4,4 709
ocen
4,4 10 1 709
Riddle
powrót do forum filmu Riddle

Thriller - realizowany w 2013 z budżetem $ 7,000,000..
i gdybym miała podsumować go jednym słowem, to niestety ale.. kiepściutko.

Niby wszystko było .. mamy zaginione dziecko, dziwnego szeryfa, tajemniczego
psychola, opuszczony szpital psychiatryczny z historią, grupkę młodzieży w lesie, morderstwa..
niestety całość kompletnie nie spójna.. film sztuczny i bez klimatu..

Sam pomysł nie był zły i miał potencjał jako film grozy.. jednakże realizacja już twórcą nie wyszła. Całość sztuczna, drętwa i przechodzona..
próba ukazania emocji przez aktorów co najmniej na poziomie polsatowskich "Trudnych spraw".

Val Kilmer - żart...

Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
kulturalneuczucia

Zgadzam się z każdym zdaniem. Jak zobaczyłam, że to film z 2013 to mi szczena opadła :D

ocenił(a) film na 5
udkojagniece

zgadzam się w zupełności, film miał potencjał, a wyszło jak wyszło, strasznie sztuczny, i gdyby nie napis, ze z 2013 roku to obstawiałabym że z początków 2000 r., , słabo nagrany, zrealizowany..

ocenił(a) film na 3
ewix_6

film bardzo słaby, początek zapowiada się bardzo dobrze, później niestety rozwinięcie i zakończenie banalnie niszczy cały klimat, nie polecam szczególnie że są inne lekko budżetowe filmy które chociaż trochę bardziej wciągają, ze śmiechu czasami nie mogłem wytrzymać a to ponoć film grozy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones