PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 491
ocen
7,2 10 1 141491
6,4 19
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei
ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Zgadzam się w zupełności! Świetny Rickman, za same miny, które robi w tym filmie powinien dostać Oscara!:)No i mój ulubiony Christian Slater jeszcze piękny i młody wtedy. Ech łezka sie kręci!:)

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

ja tez się zgadzam to jeden z moich ulubionych filmów, a muzyka jest po prostu piękna,

ocenił(a) film na 10
Anda00

a w wersji reżyseskeiej jest kilka scen o szeryfie, m.in. jak robi jakieś czarnomagiczne obrządki:)

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

Najlepszym filmem opowiadającym o przygodach Robin Hooda jest film "The Adventures of Robin Hood" z roku 1938 z genialną rolą Errol'a Flynn'a. Kostner się do niego nie umywa. Wersja ta została nakręcona 53 lata wcześniej od "Robin Hood: Prince of Thieves" a i tak ma lepszą obsadę, kostiumy, klimat i przede wszystkim przepięknie oddane angielskie krajobrazy. Zapewne nigdy nie oglądaliście tego świetnego filmu, więc go wam polecam, szczególnie że stacja TCM go dość często puszcza.

phil_anselmo

everything I do, I do it 4 you:) mmm... genialny film :) Jeden z moich ulubionych od kiedy w 1998 widziałam go jako 9-letnia dziewczynka :) WOW :)

phil_anselmo

Najlepszy Robin Hood w historii, to serial "Robin of Sherwood":)

Mia_Rose

zgadza sie ,nic nigdy nie przebije Robina of Sherwood!Nic nigdy nie bedzie zapomniane;)

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

Że najlepszy film o robinie to się zgodzę, że najlepszy film costnera również:)a na dodatek ta niezapomniana piosenka.Oglądałem kilka filmów o robinie i ten mi jakoś najbardziej do gustu przypadł daje 10 bo jest poprostu świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones