PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739473}
5,1 19 954
oceny
5,1 10 1 19954
2,5 8
ocen krytyków
Robin Hood: Początek
powrót do forum filmu Robin Hood: Początek

Coś nie tak

ocenił(a) film na 1

Ten film bardziej przypomina po zobaczeniu teasera bardziej film o Hawkeyu niż o Robin Hoodzie

jakubwolski1705

Mi to wygląda jak assassin creed

Pt845

Dokładnie o tym samym pomyślałam.

jakubwolski1705

Crappy Hood. Trailer to taki mix Assasin's Creeda, Króla Artura od Ritchiego, Arrow i marvelowskiego bełkotu. Tragedia. I będzie tragedia.

jakubwolski1705

Trochę to smutne, że na 5 pięć "głównych" dyskusji tylko jedna faktycznie dotyczy jakości filmu a nie KoNtRoWeRsJi wokół wyboru Jamie'ego Foxx'a (który moim zdaniem jest świetny nieważne kogo gra).

Przynajmniej patrząc na trailery to szykuje się przeciętny film akcji jakich pełno i mam nadzieję, że się mylę. Dobrze, że wciąż mamy film Robin Hood: Faceci w rajtuzach. :)

nieznajomy43

Morgan Freeman też jest świetnym aktorem a jednak Wojtyły nie zagra nieważne jakby się starał. Jeżeli nie wytłumaczą obecności czarnoskórego w XI wiecznej Anglii w logiczny sposób tak jak to było w Księciu Złodziei to średnio inteligentny widz ogarnie że coś tu się nie trzyma kupy.

Susaken

Mi by nie przeszkadzał Morgan Freeman. Dla mnie liczy się najpierw jakość filmu a dopiero potem takie pierdoły.
Szczególnie śmieszy mnie czepianie się Jamie'ego Foxx'a na forum a jednocześnie chwalenie Russell'a Crowe'a który Brytyjczykiem nie jest.

nieznajomy43

Widzę, że nie widzisz różnicy między tym, że postać z wyglądu kompletnie nie pasuje do roli a narodowością która etnicznie właściwie jest tym samym. Czepiamy się postaci Małego Jona dlatego że nie pasuje do realiów filmu o Robin Hoodzie. Nie wiem co nazywasz jakością filmy? 4k 64 FPS ? Bo dla mnie jakość to też jest dobrze oddany świat. Wiem, że epicka przemowa Morgana w Watykanie była by czymś wyjątkowym ale jednak nie pasowałaby do tego filmu. Ktoś by wymyślił film o papieżu czarnym to i może być Morgan. Tak samo film Maria Magdalena jedzie ładnie jak 2 apostołów grają czarni. Grają świetnie ale trochę się gryzą i dziecko z podstawówki zwróci na to uwagę.

Susaken

Ej, a może byś tak najpierw obejrzał film, a dopiero potem tracił czas na nic nie wnoszące komentarze? Przecież jak na dłoni widać, że konwencja jest przedefiniowana. Że twórcy bawią się materią, jak już wielokrotnie Szekspirem. Po co się zżymać, jak nie zna się fabuły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones