PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106180}
7,1 1 289
ocen
7,1 10 1 1289
Robin Hood czwarta strzała
powrót do forum filmu Robin Hood - czwarta strzała

Robin Hood- czwarta strzała zostanie wyemitowany 30.04.2013 o godzinie 18.45 na tvp rozrywka ;)

ocenił(a) film na 8
Teocokacytyl

Jestem fanem kabaretu Potem i nie mogłem ominąć "Robin hooda" w tv. Po 16 latach nadal śmieszy. Widać, że Sikora i całe "zielonogórskie zagłębie kabaretowe" się postarało :)

Zywel

Śmieszy, ale ten humor trzeba czuć- mój brat np. nie rozumie mojej fascynacji tym kabaretem. Niedługo powinna być powtórka, ale wcześnie rano (coś ok 8). Niedawno były na tvp rozrywka Bajki dla potłuczonych i Bajki inaczej, a zapewne na tym sie nie skończy :)

Teocokacytyl

Wiem, że post sprzed roku, ale w razie czego film zostanie wyemitowany na TVP Rozrywka w tą niedzielę, 23-go listopada, o 18.50

Urth

Jak zobaczyłam odpowiedź do tego postu to mi się przypomniało, że w niedziele będzie ;)

Teocokacytyl

Tydzień wcześniej była "Baśń o ludziach stąd". Kto wie, może na tym się nie skończy ;) Miło by było obejrzeć "Zamknięci w celuloidzie" a.bo Jekylla w jakiejś przyzwoitej jakości

Teocokacytyl

Mówisz masz :p Jekyll dzisiaj o 18.50 :)

Urth

Czyli tak jak myślałam, ale niestety przegapiłam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones