PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430661}
6,9 124 943
oceny
6,9 10 1 124943
5,7 20
ocen krytyków
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

zderzenie z mitem jest zbyt bolesnym ciosem by w ten film uwierzyć, scenariusz to bełkot... troszkę pozmieniać i wyjdzie komedia... najgorszy film z Russellem Crowe'm jaki oglądałem...
szkoda

cały czas myślę: "ale o co chodzi!??"

ocenił(a) film na 3
VanKert

Amen. Czuję, że będę miał koszmary po tym 'czymś'...

VanKert

Totalne bzdury. Fil naprawde genialny. Co Ty chcesz od Russella ... ? Gral bardzo dobrze. A co do filmu, to bardzo fajny pomysl i wykonanie calosci. Pozdrawiam ;P

ocenił(a) film na 4
Shurtugal_Eragon

sprzedajesz ten film i nie ma komu upchnąć? ;]

ocenił(a) film na 6
VanKert

dobre:)

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Film fajnie się oglądało, ale z legendą Robin Hooda niewiele miał wspólnego. Biorąc pod uwagę to, że przedstawiał początki legendy Robina - Russel Crow powinien raczej zagrać jego dziadka. Pomysł na pokazanie Marion jako podstarzałej wdowy tez kiepski.

VanKert

Nawet nie wiem, jaką mu wystawić ocenę... Gra aktorska była ok, "obraz" ogólnie też może być, ale to, co te chore umysły zrobiły z jednym z moich ulubionych bohaterów z dzieciństwa jest po prostu niewybaczalne. Dlaczego ONI teraz z każdej opowieści muszą zrobić taki "poprawny politycznie" bełkot o niegodziwości tyranii i urokach demokracji... aż mi się niedobrze robi :/
Nie podoba mi się... czuję się oszukana ;p

ocenił(a) film na 9
Ysabel_1986

Dla mnie absolutnie pozytywne zaskoczenie. nie był to typowy, standardowy tysięczny film Robin Hood. O super bohaterze który rabowal dla biednych. Coś świeżego, trochę nowego. Jak chcecie oglądać 'typowego' RH to odsylam do starszych filmów, których jest na peczki..

ocenił(a) film na 10
XY007

film-rewelacja a Russell Crowe is my hero :))

Gosiuurek

Zgadzam sie. P;)

ocenił(a) film na 9
VanKert

Ja tam nie uważam że najgorszy. Fakt, że trochę głupot w tym filmie było, ale ja idąc do kina, czy oglądając film, nie oglądam go po to, by go porównywać z rzeczywistością czy prawdziwymi faktami, ale po to by obejrzeć dobry film, przy którym na tą "chwilę" zapomnę o szarej rzeczywistości i nieco się rozerwę. Zależy po co kto filmy ogląda, ale (bez urazy) oglądanie filmu tylko po to, by porównywać go z faktami/rzeczywistością/książką/mitem/ czy czym tam jeszcze, to jest po prostu strata czasu i w ogóle nie wiem po co w takim układzie oglądać filmy. By je potem objeżdżać ? Wiadomo że w każdym filmie zostanie coś przekombinowane/zmienione i albo się z tym pogodzimy, albo wiecznie będzie się narzekać na filmy.

ocenił(a) film na 10
Yatori

'Yatori' - święta prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones