PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430661}
6,9 124 943
oceny
6,9 10 1 124943
5,7 20
ocen krytyków
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

gdyby nie fakt, że nazywał się Robin Hood (z którym nie ma prawie nic wspólnego) oraz gdyby aż tak nie podcierał się historią.

Ok, wiem że jest to twórczość i można wiele rzeczy przeinaczyć, ale to co miało miejsce podczas spektaklu było lekkim przegięciem pały.

[SPOILER ALERT]
Z tego filmu człowiek może się na przykład dowiedzieć, że John the Lackland (Jan bez Ziemi) spalił Magna Charta Libertatum. Awesome...

użytkownik usunięty
fabricati_diem_pvnc

Zgadzam się. Tytuł "Robin Hood" ma niewiele wspólnego z fabułą. Mogli już zrezygnować z tego motywu Robina i zrealizować nowy film w średniowiecznym klimacie. Pewnie wspomnienie o Robinie było tylko chwytem marketingowym, żeby ściągnąć ludzi do kin.
Czuję się trochę oszukana, bo miałam nadzieję na nową ekranizację starej legendy.
Ale z drugiej strony zobaczyłam piękną historię z pięknymi bohaterami.
Dlatego lepiej by było gdyby ten film miał inny tytuł: nazwa Robin Hood jest silną sugestią i wierni fani Robina mogą być niezadowoleni, mimo że ten film jest naprawdę dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones