Dzisiaj byłam w kinie ze młodszymi siostrami i... podobało im się. Mnie samej może nie wryło w fotel to nie twierdzę, że to kiepska produkcja. Bohaterowie sympatyczni a sam Crusoe też nie jest zły. Na sali słyszałam jak dzieciom też się podobało.
Ode mnie taka ocena gdyż nie spodziewałam się jakiegoś nie wiem jak...
Nie jest to Disney, ale jak na produkcję francusko-belgijską to duże wyrazy szacunku. Być może to wyjaśnia klimat przedstawionej historii. Próżno szukać na sali kinowej salw śmiechu, bo humor należy zaliczyć do tych intelektualnych, czyli mniej sytuacyjny, a bardziej gra słów. Sam uśmiechnąłem się pod nosem, gdy kocur...
więcej