PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754667}
5,4 3 734
oceny
5,4 10 1 3734
Robinson Crusoe
powrót do forum filmu Robinson Crusoe

Może być

ocenił(a) film na 5

Nawet niezła bajka z ładną grafiką ,ale bez potrzeby nadali tytuł Robinson cruzoe
bo przecierz niema nic to wspulnego z treścią książki to troche też tytuł i imie głównego bochatera to psuje książke

kamil-pawel

Przecież , nie ma , wspólnego , bohater.....Chłopie - w jednym zdaniu zrobiłeś 4 byki ort. !!! Na rany ---jeśli jesteś dzieckiem to nos do słownika zamiast iść do kina czy młócić w PSX ! Dysleksja jest w modzie ale to kiepska wymówka. Natomiast jeśli jesteś już " poza szkołą " to szybko znajdź jakiegoś prawnika i wytocz sprawę w Sądzie swojemu nauczycielowi jęz.polskiego ! Krew mi z oczu leci po przeczytaniu Twojego komentarza.

ocenił(a) film na 5
Jaberwoocky1

A co ci cztery błędy przeszkadzają ,a skoro twierdzisz że dyslekcja jest zawsze wymówką to jesteś w grubym błędzie.A ta strona jest od oceniania
od oceniania filmów ,a nie oceniania czyiś wybowiedzi na błędy zwracają uwage poloniści na dyktandach ,a nie internałci filmwebu.Następnie niezwracaj uwagi na błędy bo to wygląda jakbyś zwracał uwage na ludzi na ludzi z zespołami dałna
np. Więc niekomentuj wypowiedzi w taki sposób.Dodam też że dzieci też mają prawo oglądać filmy tym bardzie w swoim wieku ,a slownik nie każdy ma w domu ,a w internecie niemam potrzeby sprawdzać bo to nie jest na ocene.Tu się ocenia filmy.

kamil-pawel

Na taką ripostę nie ma lekarstwa.:-) Obyś w przyszłości , w dorosłym życiu nie żałował tych słów .

ocenił(a) film na 5
Jaberwoocky1

No mogę żałować ,ale ja celowo nienapisałem np bochater przez ch tylko przez przypadek więc nie mam czego żałować też twierdze żę nie powino się wzracać na to uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones