PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Słyszałem od znajomków, że nowy jest zupełnie z innej beczki ale warto bo inną jakość i klimat prezentuje. Postanowiłem obejrzeć wszelakie stare w celu przypomnienia, żeby sobie nowego ocenić żetelnie. Jak nowego zapatrze co miec będzie czas i miejsce niebawem dam znac co uważam, pozddro :)

ocenił(a) film na 10
zamuleniec

chetnie przeczytam twoja zamulona opnie XD

Movie_Crash_Man

Azali odpowiadam więc. Film iście fascynujący xD
No z pierwejwowzorcystą nie ma co równac bo gdyz to dwie fabuły iście z zobą silnie niepowiązane ale sam w sobie jako jakość jakościowo niezły.
Zasądzam zatem jako jednoosobowy i niezależny trybunał iż projekcja udana była i na ocenę 10 zasłuzyć łaskawa jest przy czym jednogłośnie i przez aklamacyję takową ocene przyznaję ponieważ oponentów w tym zgromadzeniu brak.
:*

zamuleniec

Obejrzę nowy, ale jestem pewien że nie będzie trzymać takiego klimatu jak pierwowzór. Zapewne będzie bardziej przyjazny dla młodszych widzów i mniej mroczny.

Popow85x2

Po co masz nowego oglądać skoro w tym czasie możesz drugi raz obejrzeć oryginał? Where's logic?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones