PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593114}

Robokalipsa

Robopocalypse
6,9 16
ocen
6,9 10 1 16
Robokalipsa
powrót do forum filmu Robokalipsa
Barnej666

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisane jest wyraźnie że realizacja filmu została przełożona na później, a nie całkowicie zaniechana...

kalifaktor

Ja czytałem, że film nie zostanie nigdy zrealizowany. :)
No chyba, że film zostanie nakręcony przez innego reżysera niż Spielberg.

Barnej666

Nolana, Scotta

kalifaktor

Przepraszam, już dodali newsa, że jednak powstanie. Strasznie mieszają...

Barnej666

A tam, mieszają. Po prostu chcą dodawać jak najświeższe wiadomości, nie ich wina, że producent zmieni zdanie dziesięć sekund po tym, jak już dziennikarze rozpowszechnili informacje.

InterlineStudio

Właśnie, że mieszają. Wczoraj jak tylko pojawiła się informacja tutaj na serwisie, że "Robokalipsa" nie powstanie, to zaraz, ze względu na to, iż bardzo czekam na ten film postanowiłem dla pewności sprawdzić zagraniczne serwisy. Wszędzie było napisane, że Spielberg PRZESUWA premierę, gdyż chce się do filmu bardziej przyłożyć, a nie, że "stracił zapał" i obrazu nie będzie. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kalifaktor

Czyli na kiedy dokładnie ?

Barnej666

Mam złe przeczucia co do tego obrazu. Spielberg już dawno nie nakręcił dobrego filmu. Może niech zostawi ekranizację takich filmów, z tak ogromnym potencjałem- innym reżyserom? Osobiście proponuję numer 1 na świecie na ten moment- Christophera Nolana, aby swą epicką rozkminą stworzył kolejne dzieło sztuki filmowej.

Saddam_filmweb

W ciągu ostatnich kilkunastu lat Spielber nakręcił tylko dwa średnie filmy, a pozostałe są co najmniej dobre, z naciskiem na fenomenalnego "Lincolna". Takie gadanie jest trochę nad wyraz. Spielberg to nie Ridley Scott, który albo stworzy dzieło wybitne, albo kompletny chłam. Spielberg od zawsze robił porządne i poprawne kino i dotychczas mnie nie zawiódł. Nie przypominam sobie, kiedy zrobił on naprawdę kiepski film, zdaje się, ze od 1975 roku, czyli "Szczęk" tylko 4 część Indiany Jonesa pozostawia sporo do życzenia. Reszta to bądź co bądź, ale dobre filmy.

A co do Nolana - mimo wszystko, ale pełna zgoda.

Saddam_filmweb

nolan to zero zer

Saddam_filmweb

Przejął po nim już Interstellar, więc niech na razie to wystarczy ;).

Saddam_filmweb

Nolan przykro mi że po batmanach on jest ekspertem od widowisk dużych, interstelar czy jak to było, miało być widowiskiem ale przykro mi tak samo jak jego batmany był nie w moim guście
A pan Spilberg według mnie to jest artysta
Co do komentarzy to moje zdanie każdy może mieć inne :-)

Barnej666

Wiadomo coś o tym filmie. Ponoć ma tam grać Anne Hathaway.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones