PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9186}
6,5 322
oceny
6,5 10 1 322
Robotnicy 1971 Nic o nas bez nas
powrót do forum filmu Robotnicy 1971 - Nic o nas bez nas

info

ocenił(a) film na 6

Oryginalna wersja filmu nie została nigdy publicznie pokazana. Po cięciach i przemontowaniu - przy sprzeciwie autorów - powstała wersja zatytułowana ''Gospodarze'', która miała emisję w telewizji.
Źródło: filmpolski.pl

Neuromer

Zatem pozdro dla wszystkich oceniających :)

ocenił(a) film na 6
Lepaca_Set

Oceniający takie unikatowe zabytki, to zwykle nie mający o kinie pojęcia dupki...którzy chcą miec wiele ciekawych i wartościowych filmów ocenionych w swoim profilu...jeżeli jest inaczej to niech się odezwie jedna z tych 16 osób która oceniła ten film :)

ocenił(a) film na 7
Neuromer

10.11.11 filmu jeszcze nie oglądałem, ale nagrywam i zobaczę wkrótce. Nie rozumiem jednak Twojej tezy. Skoro film pocięto i nie został on zrealizowany zgodnie z pełnią zamiarów autorów, to ma to się przekładać na mój odbiór i ocenę filmu? To niedorzeczne! Masz pewność, że działający na zlecenie papieży np. Michał Anioł, mógł spojrzeć rano w lustro po stworzeniu zamówionych przez Watykan dzieł? Nie przeszkadza to jednak w pozytywnym odbiorze jego twórczości w czasach obecnych. Podobnie jest z filmem. Może się podobać nawet jeśli ktoś nie posiada informacji, które wyczytałeś.

ocenił(a) film na 6
edgemoon

Nagrywasz ??!! a gdzie ma być w TV, jeżeli tak to na jakim kanale ??
No ale jak można oceniać film którego się nie widziało.. z czego ?? z ustnych przekazów innych ludzi...moim zdaniem to bez sensu.

ocenił(a) film na 7
Neuromer

aaa... sugerujesz, że oceniający filmu nie widzieli. Ok. jeśli tak jest, to faktycznie, bez sensu, ale to chyba nie do udowodnienia...
film pokaze Kino Polska dzisiaj o 2.55 w nocy. pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
edgemoon

No dokładnie o to mi chodziło że często ktoś nawet nie widział filmu, mało tego !! kopia filmu oficjalnie nie zachowała się, a ludzie oceniają film, pytam na podstawie czego ??..bez sensu :(
Dziękuje za informacje na temat godziny i kanału :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Neuromer

Trochę przeleżało na dysku mojej nagrywarki, ale w końcu się do tego zabrałem. Nawet jeśli, ktoś przy materiale majstrował, to zrobił to na tyle nieudolnie, że wydźwięk filmu jest nadal bardzo czytelny. Świetnie, ze zachowały się taśmy, które pokazują absurdy epoki, która miała miejsce zupełnie niedawno.
Całość psuje niestety fatalna realizacja dźwięku.

ocenił(a) film na 6
edgemoon

Czy mógłbym liczyć na zamieszczenie tego w chomikowni lub podesłanie tego na płycie na mój adres ?

ocenił(a) film na 7
Neuromer

Brak szans niestety. Dysponuje nagrywarką platformy n, która uniemożliwia jakiekolwiek przenoszenie filmów z dysku nagrywarki. Po drugie: już usunąłem...

ocenił(a) film na 6
edgemoon

no to fatalnie :(, ale może gdzieś jeszcze bedą powtarzali?
Dzięki za ogólne info ;)
i Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Neuromer

sprawdzałem przed chwilą jest w chomikowni ;)

ocenił(a) film na 7
Neuromer

Super, pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Neuromer

https://youtu.be/z06CH2_oOlI to jest ten przemontowajy materiał czy oryginał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones