PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 64 893
oceny
7,2 10 1 64893
7,2 45
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

film biograficzny na temat życia i twórczości Davida Bowiego i mogę umierać.

ocenił(a) film na 6
zuzannapawliszcze

Można jeszcze pomyśleć nad Cohenem, a na rodzimym podwórku nad Korą, choć chyba jeszcze nie ten czas.

zuzannapawliszcze

eh sama chciałabym naprawdę dobry i porządnie zrobiony film o davidzie, ale patrząc na to co się rzekomo tworzy to lepiej żeby wcale nie robili

użytkownik usunięty
moonagerivers

Dopóki Dexter Fletcher nie weźmie się za biografię Bowie'ego, może ona być co najmniej dobra. Ale, ja bym chciał, aby film o tym muzyku nie był dobry, a przynajmniej rewelacyjny. Nie wiem, jak przyszły reżyser takowego to zrobi, ale trzymam kciuki mocno.

ocenił(a) film na 9
zuzannapawliszcze

Oglądając "Rocketmana" pomyślałem sobie, że tylko Fletcher mógłby się za to zabrać. Bowie był, jest i będzie na tyle legendarną postacią, że nie zasługuje na wydmuszkę typu "Bohemian Rhapsody" tylko właśnie na totalnie odlotową i fantastyczną opowieść jak film o Eltonie.

Już widzę, jak Fletcher pokazuje Ziggiego na Marsie wykonującego Space Oddity. No i reżyser takiego filmu musi mieć jaja, żeby pokazać proces tworzenia takiego "Station to Station", którego sam Bowie nie pamięta.

zuzannapawliszcze

Https://www.google.com/amp/s/www.nme.com/news/music/actor-david-bowie-new-biopic -stardust-revealed-2441428/amp

elizka_w

sorki:
https://www.nme.com/news/music/actor-david-bowie-new-biopic-stardust-revealed-24 41428

ocenił(a) film na 7
zuzannapawliszcze

Taaaak proszę

ocenił(a) film na 10
zuzannapawliszcze

To ja mam podobnie, tylko ja czekam na biopic Phila Collinsa, albo chociaż Genesis. I też mogę umierać.

ocenił(a) film na 7
ewej

Ja też bym chciała.

użytkownik usunięty
ewej

Widzę, że kilka dobrych filmów i trup będzie ścielił się gęsto. ;)))

zuzannapawliszcze

Ale tylko jak zagra go Tilda Swinton. Jakoś nie widzę w tej roli kogoś innego. No chyba, że gdzieś w czeluściach show biznesu ukrywa się talent mogący udźwignąć taki talent wizualnie i aktorsko.

Janadino

Jamie Campbell Bower

zuzannapawliszcze

Ja bym chciał, żeby ktoś się zabrał się jeszcze za Michaela Jacksona, ale raz, że jest teraz na cenzurowanym, a dwa, że do grania protagonisty trzebaby zaangażować 3 albo i 4 aktorów różnego koloru skóry, wieku i płci :/

zuzannapawliszcze

e*f*i*l*m*y* -David-Bowie"The Last Five Years (2017.

zuzannapawliszcze

Ja marzę o obrazie życia Johna Lennona na ekranie. "Nowhere boy" z 2009 był spoko, ale akcja toczyła się tylko do okresu wyjazdu przyszłych Beatlesów do Hamburga. Film o Davidzie również jest w moich, filmowych pragnieniach. :)

zuzannapawliszcze

Ja chcialbym obejrzec film o ELO i Traveling Wilbury`s, choc Jeff Lynne zyje i ma sie dobrze.

zuzannapawliszcze

Też mi się marzy taka muzyczna biografia. Pytanie tylko, jest w ogóle aktor który udźwignąłby taką rolę? David Bowie to unikat. Jedyny taki w swoim rodzaju.

zuzannapawliszcze

Jak ktoś to pobije, czapy z głów https://www.filmweb.pl/film/Idol-1998-70

magdaitd

Dokładnie ;)

zuzannapawliszcze

Żebyś za szybko nie umarła;/

zuzannapawliszcze

Nakręcą o każdym, na kim będzie można zarobić, także na luzie możesz się doczekać.

ocenił(a) film na 8
zuzannapawliszcze

A ja bym chętnie bym zobaczyła jak wyglądałby film o Led Zeppelin

ocenił(a) film na 6
zuzannapawliszcze

Poniekąd takim filmem jest "The Velvet goldmine". Luźno opiera się na relacji Iggiego Popa i Bowiego. Polecam

zuzannapawliszcze

Coś się zapowiada w temacie Bowiego ale trailer nie wskazuje na coś dobrego niestety

zuzannapawliszcze

https://en.wikipedia.org/wiki/Stardust_(2020_film)
Czy już czas Zuziu?

ocenił(a) film na 7
zuzannapawliszcze

I jeszcze by miał moment w swojej biografii grania drugoplanowej roli w Prestiżu.

zuzannapawliszcze

Zuziu, bo mi ptaszki coś mówiły:
https://paczaizm.pl/zuziu-ptaszki-mi-powiedzialy-ze-przeklinasz-a-ja-te-kulwy-ch lebkiem-kalmilam/

ocenił(a) film na 9
zuzannapawliszcze

Ja czekam na filmową biografię George'a Michaela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones