PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 81 tys. ocen
7,3 10 1 80621
6,3 14 krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Jak można było dać złota malinę za wspaniałą muzykę stworzona do tego filmu przez Vince Di Cole? Jak? To jest dla mnie niepojęte o_O

Victorino

Ludzie, którzy dają Złote Maliny to banda zakompleksionych, ograniczonych umysłowo c***ów. Te psubraty chcieli wcisnąć to gówno nawet maestro Morricone.

P.S.
Muzyka rzeczywiście wyborna. Wręcz esencja lat 80.

użytkownik usunięty
Victorino

Ta grupa co wręcza te maliny to kółko nieudaczników wzajemnej adoracji.

A słuchając tych kawałków, aż włos się na głowie jeży.
To muzyczne wizytówki pięknej epoki lat 80'tych. Idealnie się komponują z całością filmu.

ocenił(a) film na 7
Victorino

Mnie również podobała się muzyka, a przy tym https://www.youtube.com/watch?v=MwPb7g_BlXQ będę biegać, o! Jak tylko zrobi się ciepło...

ocenił(a) film na 8
Mirash

Przyłączam się. Może pobiegamy razem? :)

ocenił(a) film na 7
Caquito

Ostrzegam, jestem z początkujących;p

ocenił(a) film na 8
Mirash

"Nieważne, jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu." :D

ocenił(a) film na 7
Caquito

Właściwy cytat.

ocenił(a) film na 10
Victorino

Pozwolę sobie wtrącić się do dyskusji, jako że jestem wielkim fanem Rockiego jako filmu i jako postaci, zresztą nie tylko Rockiego a w ogóle filmów ze Stallonem. Wracając do tematu przyznawania malin, nie wiem jak wy ale ja uważam, że przyznawanie złotych malin to totalny absurd. Jak widzę że jeden z kultowych filmów dostaje nominację do złotych malin to obśmiewam to, bo tylko to pozostaje zrobić. Co do muzyki to zgodzę się że jest wyborna i można tu mówić nie tylko o poszczególnych soundtrackach ale o całej muzyce w całej serii. Do biegania proponuję nutka https://www.youtube.com/watch?v=WTvH4LJRcP8. Dla mnie jest niesamowita w każdym calu, nie tylko do biegania czy ćwiczenia ale ogólnie do motywacji. Powiem szczerze, że słuchanie tej nuty często mi pomaga.
pozdrawiam