PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102150}

Rodzinka

Thumbsucker
6,2 3 136
ocen
6,2 10 1 3136
6,1 7
ocen krytyków
Rodzinka
powrót do forum filmu Rodzinka

Film głęboki. Świetna atmosfera takiej niekonwencjonalności. Fabuła ciekawa pokazana bez patosu i ckliwości. Zjawiskowa rola Lou Taylor Pucci (główna). Oddaje on w postaci Justina Cobba wyważone emocje. Jest zagadkowy, pociągający swym charakterem i osobowością, intrygujący... Dla takich aktorów warto oglądać takie filmy, warto wierzyć w przemysł filmowy, który nie oferuje tylko kitu, ale także coś konkretnego dla wysublimowanej publiczności. I dobrze :)

ocenił(a) film na 9
MF13

Całkowicie się zgadzam. Gdy oglądałem ten film, to wciągnął on mnie jak jakiś narkotyk. Coś niesamowitego. Po prostu perełeczka.

ocenił(a) film na 7
chemas

Mnie też wciągnął. Obejrzałem trochę przypadkowo, ale zdecydowanie warto. Ważny filmo dojrzewaniu i szukaniu tożsamości.

hauser

Ja też się nie nudziłam, dlatego 8/10. Ciekawe ukazanie "Rodzinki" i jej problemów.

ocenił(a) film na 8
katasha20

Mam jedno pytanie: czy są w tym filmie tzw. "sceny" ? Jeżeli tak, to ile ? Chce zobaczyć ten film z młodszym kuzynostwem, ponieważ przez teledysk Green Day bardzo polubili Kelli i Lou, ale jeżeli tam będą "sceny" to ich rodzice będą na mnie wściekli ;p Proszę o pilną odpowiedź :)

liv_bells

Nie chcę brac na siebie takiej odpowiedzialności :) ale nie było tam tzw. "scen", więc myśle, że mozesz obejrzeć ze swoją RODZINKĄ :)

ocenił(a) film na 8
katasha20

Dziękuję :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones