PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102150}

Rodzinka

Thumbsucker
6,2 3 136
ocen
6,2 10 1 3136
6,1 7
ocen krytyków
Rodzinka
powrót do forum filmu Rodzinka

Nie polecam!!! Wytrzymałem do końca, bo myślałem że będzie chociaż ciakawe lub zaskakujące zakończenie, a tu KICHA!!! :( NIC CIEKAWEGO I GODNEGO OBEJRZENIA!!!

ocenił(a) film na 3
cameronpoe

trochę tak, zwyczajnie słaby i o niczym ważnym

ocenił(a) film na 6
prodigium

troche przykre jest to co piszecie

ocenił(a) film na 3
met

bardzo

ocenił(a) film na 6
prodigium

najsmutniejsze jest to że ten temat został założony 5 lat temu

ocenił(a) film na 3
met

no i?
w 3 minuty zmieniłeś ocenę z 9 na 7.....
chyba jednak nie wiesz o czym był ten film i jak chcesz go ocenić.....
podobnie jak z donnie darko

ocenił(a) film na 6
prodigium

byłem pod wpływem zakończenia które mnie oczarowało, nieznacznie ale jednak, a potem porównałem ocenę z moimi pozostałymi ocenami filmów i uznałem iż jest za wysoka

spróbuj sie kiedyś napić słodkiej herbaty po zjedzeniu czekolady, powiesz że jest gorzka...
mam nadzieje że widzisz zależność

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Mi ten film bardzo się podobał i uważam, że tak różne emocje i skrajne oceny świadczą tylko na korzyść filmu, w końcu co to byłby za film, który jednogłośnie byłby oceniany na 10. Film dla wszystkich to film dla nikogo. A żeby dostrzec jaki ten film jest wartościowy wystarczyłoby wyjść poza schemat w nim pokazany i zrozumieć, że ssanie kciuka jest tylko taką przenośnią mówiącą o wszelkich nawykach i nałogach, które nas przez całe życie pętają i ograniczają. Film przepiękny, jak najbardziej wartościowy i na pewno oryginalny. I to na pewno nie jest komedia, nie znalazłam tam chyba ani chwili do pośmiania, no chyba, że kogoś śmieszy ssanie kciuka...Wg mnie to wcale nie jest śmieszne, bo potrafię dostrzec, że jest to przejaw najgorszych psychicznych przeżyć bohatera.

Navigarenecesseest

może jakby nie był nazwany komedią, inaczej bym się nastawiła na jego oglądanie. Też nie mam pojęcia, jakim cudem wytrzymałam do końca, bo był strasznie nudny. Masz rację, może twórcom chodziło o przedstawienia walki z nałogiem, jakimkolwiek, że nigdy do końca nie uda się nam go zwalczyć, ale musimy nauczyć się z tym żyć. Choćbym chciała się zmusić do ocenienia wyżej, to nie dam rady. Według mnie, jeżeli film ma mi się podobać, musi być albo dobrą rozrywką, albo wzruszającą historią, albo czymś godnym przemyśleń, ale nie takich typu "czemu jeszcze nie śpię ? "
i jeszcze ten chłopak z wiecznie zakrytymi oczyma od grzywki był taki drażniący :p

ocenił(a) film na 9
cameronpoe

Ehhh, jak w ogóle można taki film nazywać kichą. Jest niezwykły ! Zgadzam się, że może się komuś nie podobać taki klimat, mnie akurat powaliło, ale zaraz takie oceny. Chyba jednak powinno się dostrzegać jakieś wartościowe cechy, oczywiście pod warunkiem, że się ten film oglądało. Dziwię się strasznie tak niskiej średniej nocie na filmwebie. Chociaż właściwie nie dziwię się, tylko ubolewam.

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Piszesz, że film był bezwartościowy. Ciekawe jakich wartości w nim szukałeś?

cameronpoe

może nie był wystarczająco głupi, żebyś załapał?

aPf

chodzi mi nie tyle o to, żeby Cię obrazić, co o to, że to trochę głupie spodziewać się zawsze happy endów i zwrotów akcji. Zakończenie nie było spektakularne, bo to nie durny thriller. Zakończenie było w sam raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones