PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688289}
6,9 74 215
ocen
6,9 10 1 74215
5,4 7
ocen krytyków
Rodzinne rewolucje
powrót do forum filmu Rodzinne rewolucje

niestety

ocenił(a) film na 7

ale lubię Sandlera-straszne to ale niestety Mnie śmieszy

ocenił(a) film na 7
luki138

Podobnie. Dałem siódemkę i choć wiem, że film na tyle nie zasługuję to z samej sympatii dla Sandlera. Ogólnie to taka dobra 6.

luki138

ja podobnie! :D wszystkie komedie z Sandlerem są fajne i z Jennifer Aniston ;xx

luki138

Ja jeszcze "gorzej" mam, bo oprócz samego Sandlera jako aktora, to bardzo lubię większość filmów z jego udziałem. Niestety ale znaczna część pseudo "zNafcuW" (błędy są specjalnie) i "koneserów" którzy krytykują tego aktora jak i filmy z jego udziałem, mają jakąś papkę pod "czerepem", bo niby znają się na filmach, ale oglądają je i wielce są zbulwersowani tymi filmami, jak by nie wiedzieli na co są nastawione te filmy, dla kogo przeznaczone. Pewno to są "znawcy" pokroju filmów jak "Serbski film" albo "Ludzka stonoga" i uważają że te filmy mają jakąś większą "głębię", są arcydziełami, i powinny dostać Oscara", i w ogóle są przecudowne.

Sorki, frustracja mnie poniosła. @Luki138 oczywiście o tych pseudo znawcach to nie o tobie, tylko o tych krytykantach co na wszystkie strony beczą jaki to kiepski aktor i filmy. Bynajmniej nikt mi nie wmówi co mam oglądać i co lubić.

rafaellos83

Sandler ma specyficzne poczucie humoru i nie każdemu musi ono pasować, nie rozumiem Twoich pretensji.

Adam cały czas gra jedną rolę więc albo się go lubi albo nienawidzi.
Tyle koniec historii.

XXXD

Masz rację, trochę mnie poniosło. Momentami nie mogę zdzierżyć jak niektórzy bezmyślnie bluzgają na jakiegoś aktora czy filmy, nie patrząc lub nie chcąc patrzeć na co ukierunkowana jest rola aktora lub film. Biorąc na przykład Adama Sandlera i jego filmy, oglądam je jak chcę się wyluzować, odprężyć, poprawić humor, nie wnikać w jakiś głębszy sens. Więc dlaczego mam go krytykować? Przecież odegrał swoją rolę, tak jak i film był taki jaki miał być. Jak będę chciał jakąś komedie z "charakterem" to obejrzę sobie coś z angielskiego kina, albo coś innego. Jeżeli ktoś nie umie sobie dobrać filmu pod swoje gusta, czy dopasować na daną chwilę do swojego samopoczucia, to dlaczego za swoją nieumiejętność krytykuje aktora lub film który obejrzał? Do tego próbuje udawać wielkiego znawcę kina.

rafaellos83

Cały czas skupiasz się na sobie i swoim guście.
Ty oglądasz filmy w których występuje Sandler dla wyluzowania, ktoś może oczekiwał dobrej komedii i się rozczarował bo film kompletnie nie trafił w jego gusta.
Jakby każdy film i każdy aktor miał tylko takich wielbicieli to wszystko miałoby 10/10.

ocenił(a) film na 9
rafaellos83

Skup się, dziecko, na filmie a nie na sobie i innych recenzentach. Napisz, co ci się podobało, zachęć innych do oglądania a nie ubliżaj innym oglądaczom. Do tego służy ten serwis filmowy.

CzPW

Niezły odkop, zapomniałem już o tym komentarzu. Chciałbym się cofnąć do dzieciństwa, ile problemów miało się mniej na głowie.

Wracając do filmu, recenzje użytkowników są w innym miejscu, tutaj są komentarze, więc wyraziłem swoją opinię, gdzie później przyznałem, że trochę przegiąłem, więc nie wiem o co ci chodzi? W powyższej wypowiedzi na kim miałem się skupić jak nie na sobie w doborze filmów? Ja nie siedzę za kogoś w kinie czy przed telewizorem i nie wybieram za kogoś co mają oglądać, robię to sam za siebie więc komentuję z mojego punktu widzenia. Widzę też jak inni postępują więc piszę co ja widzę i, że ktoś nie potrafi dobrać do swojego gustu repertuaru to nie moja wina, a jeżeli uważa się za znawcę i konesera to powinien wiedzieć, że dany film lub aktor nie będzie w jego guście. Takie jest moje spostrzeżenie.

ocenił(a) film na 9
luki138

a ja mam to gdzieś(te wasze lubie, nie lubie), film jest zabawny od początku do końca, jest to komedia i spełnia swoje zadanie. Odemnie 9/10 bo film porusza dość ważne kwestie wychowania dzieci (choć sam ich nie mam).
Polecam ten film na umilenie czasu podczas brzydkiej pogody.

ocenił(a) film na 3
Skillet

No sorka ten film nie w ogóle zabawny ona wychowuje dzieci on samotny ojciec .Pierwsza randka nie wychodzi potem los znowu stawia ich znowu na swojej drodze i tak pomału dociera do nich że może są dla siebie stworzeni .ale muszą sami zrozumieć że tak jest ale jakoś sami stawiają sobie schody i utrudniają sobie swoje szczęście . I tak patrzymy na ten film kiedy ludzie stworzeni dla siebie zrozumieją ,że to jest to . I tak przez cały nie śmieszny i wtórny film 3/10

ocenił(a) film na 8
luki138

Ja go uwielbiam i się do tego przyznaję :) Jest przecudowny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones