PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 612
ocen
6,4 10 1 23612
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

Nie bylam w stanie objerzec filmu do konca, tak mnie irytowal sposob w jaki sie zachowywala rodzina Everetta wobec Meredith. Nawet nie dali jej szansy, pomocnej dloni. Everett (na marginesie uwielbiam tego aktora) tez nie za bardzo pomocny, taki bez wyrazu, znudzony. Siostra tez nie za wiele wniosla, miala pomoc, a w scenie przy stole, podczas kolacji nie poszla za nia, gdy Meredith wybiegla. Dalej nie bylam w stanie ogladac. Gra aktorska na wysokim poziomie i ogolnie film na plus, ale dawno sie tak nie poirytowałam ;-)

Iguana_

Lubię ten film. Mam identyczne odczucia. Myślę że to był zamierzony cel. Rodzina fajna, otwarta wyluzowana. I tak bardzo ...nie tolerancyjna. Meredith jest wkurzająca. Jasne. Ale wiadomo że w połowie dlatego, że postawiono ja w sytuacji mega ciężkiej. Samotna, poznaje całkiem obcych ludzi, którzy mają swoje środowisko. Ona jest inna. Nie lepsza, nie gorsza. A tu nikt od początku nie daje jej szans. Na jej miejscu wyszedłbym po jednym dniu. A ona ...walczy. Też mam dystans do chłodnych, wyniosłych ludzi, ale wiem, że pozory mylą. Ja potraktowano ...parszywie.

ocenił(a) film na 1
Iguana_

No właśnie, patologiczna rodzina. Przeszkadza im baba ale syn , który spotyka się z murzynem jest ok .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones