plakat filmu Rodzinny dylemat

Rodzinny dylemat

A Family Divided
6,0 164
oceny
6,0 10 1 164
57
chce zobaczyć
{"type":"film","id":3542,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rodzinny+dylemat-1995-3542/tv","text":"W TV"}]}
Rodzinny dylemat
  • HBO Max - https://hbomax.com/

    abonament
    za 29,99 zł


„Rodzinny dylemat” to opowieść o prawdzie i trudnych wyborach. Chad Bilings jest chłopakiem z tak zwanego dobrego domu, jednak pewnego dnia prosi ojca o pomoc. Roger Billings, który jest adwokatem ma pomóc swojemu synowi w ukryciu brutalnej prawdy. Jego syn wraz z trzema innymi kolegami urządził imprezę. Podczas której„Rodzinny dylemat” to opowieść o prawdzie i trudnych wyborach. Chad Bilings jest chłopakiem z tak zwanego dobrego domu, jednak pewnego dnia prosi ojca o pomoc. Roger Billings, który jest adwokatem ma pomóc swojemu synowi w ukryciu brutalnej prawdy. Jego syn wraz z trzema innymi kolegami urządził imprezę. Podczas której mężczyźni brutalnie zgwałcili dziewczynę. Ofiara umarła, a zdezorientowani młodzieńcy ukryli jej ciało. Teraz chcą uniknąć odpowiedzialności, o wszystkim dowiaduje się matka Chada, chce by syn przyznał się do popełnionej zbrodni i odpowiedział za nią. W rodzinnym domu Billingsów wszystko uległo zmianie.

Rodzinny dylemat zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.