PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 223
oceny
5,5 10 1 36223
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Spaprano go jedzeniem gówna i pierdzeniem. Czy dzisiaj to ma śmieszyć widza? Dla mnie to było obrzydliwe. Można obejrzeć, ale te momenty zaniżają poziom intelektualny twórców, a zarazem filmu.

Burmistrz

Liczyłeś na intelektualną ucztę i dobry smak w komedii z udziałem Jack-a Black-a? To trochę tak, jakby po powrocie z koncertu rockowego stwierdzić, że mogło być fajnie ale było za głośno.

sotodeshi

"intelektualną ucztę"? Bez przesady. Liczyłem na coś śmiesznego a nie obrzydliwego. Co do aktora, to miał do gadania tyle co Żyd za okupacji. Wina leży po stronie scenarzysty i reżysera, czyli twórców a nie wykonawców. Koncerty zaś, to odrębna kwestia.

ocenił(a) film na 2
sotodeshi

Liczyłem na to że twórcy potraktują mnie poważnie, a oni chyba uznali mnie za idiotę którego zadowoli byle co. Nie pozwolę się tak traktować.

ocenił(a) film na 4
Burmistrz

dzisiaj nadal ludzie pierdza takze wg. tego co piszesz kiedy pierdzisz to ci iq spada xd

Movie_Crash_Man

Przepraszam bardzo, przed kamerą nie pierdzę. Potrzeby fizjologiczne załatwiam w odosobnieniu. Skoro tego nie rozumiesz, to z tym problemem do psychiatry, nie do mnie

Burmistrz

Bo to jest prymitywne amerykańskie poczucie humoru.

ocenił(a) film na 2
Burmistrz

Dokładnie. Twórcy chyba zapomnieli, że jak utopimy wszystko w kupie to nie stanie się śmieszniej, tylko umoczymy sobie buty (a może i coś więcej) w fekaliach. Mieszanina głupich tekstów, bezsensownych scen i gejowskiego miziania się po fałdach tłuszczu. Niestety, stworzenie inteligentnej komedii wymaga trochę wysiłku, filmowcy woleli pójść na łatwiznę. Obsada też nie uratowała tego "dzieła". Jack Black w King Kongu był strasznie śmieszny - tutaj żenada. Oliwka poświeciła oczami i tyle, Vinnie był zupełnie niewidoczny... szkoda.

Lucas207

Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones