PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566438}

Roman Barbarzyńca

Ronal barbaren
6,1 30 418
ocen
6,1 10 1 30418
4,8 5
ocen krytyków
Roman Barbarzyńca
powrót do forum filmu Roman Barbarzyńca

Pewnie, że "politycznie nie poprawne" ale za to z jajem, no i w końcu coś co się różni od
grzecznych hollywoodzkich produkcji.
Może już czas proszę państwa spuścić trochę powietrza i trochę się pośmiać z przymrużeniem
oka?

robinoc

Co prawda to prawda są jednak pewne granice:) nie wiem od ilu lat ten film był dozwolony w kinach, ale 5 letniego dziecka bym na niego nie zabrała :D Pomijając ten fakt - fajna bajeczka dla starszych dzieci :) Jak dla mnie świetny humor! Genialne dialogi. Nic w tym obrzydliwego nie zaobserwowałam :D

ocenił(a) film na 7
ankaa1989_filmaniak

Od piętnastu, więc o czym mowa? Rodzic musi być stuknięty, żeby nie sprawdzić, na jaki film idzie z dzieckiem. :P Animacja nie oznacza automatycznie filmu dla dzieci. :D

robinoc

Każdy ma inny gust więc też się niepotrzebnie nie spinaj bo robisz to samo w drugą stronę ;p

ocenił(a) film na 4
robinoc

Moim zdaniem dało się to oglądać, ale produkcja balansowała na granicy dobrego smaku:) Na szczęście gejuszkowate stroje, gesty i pozycje były tu zastosowane żeby było śmiesznie. Niestety, momentami prawie ocierało się o 'humor' z American Pie. Ocena: ujdzie.

robinoc

Mam to samo zdanie...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones