PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92301}

Romans z nieznajomym

Love with the Proper Stranger
7,2 734
oceny
7,2 10 1 734
Romans z nieznajomym
powrót do forum filmu Romans z nieznajomym

Boże, co to za świetny film!
Gra Natalie Wood jest po prostu FE-NO-ME-NAL-NA! Aż dziw, że nie dostała Oscara!
Steve McQueen też pokazał klasę, tym bardziej, że to nietypowa dla niego rola - NIE-twardziela.
Niektóre sceny rozśmieszają, inne wzruszają, ale zawsze do łez!
Jeden z najpiękniejszych filmów, jakie widziałem!

10/10

Polecam serdecznie!

ocenił(a) film na 8
bardotek69

Ja rownież polecam film ciekawy, gra aktorska na dobrym poziomie, i klimat lat 60-tych :)

bardotek69

Ja polecam przede wszystkim miłośnikom komedii romantycznych (do których niestety nie należę). Tak tylko ostrzegam w razie jakby znaleźli się kolejni naiwniacy, którzy, tak jak ja, obejrzą ten film ze względu na McQueena, licząc że może przy okazji jest to ciekawy dramat. Niestety jest to w 100% typowa komedia romantyczna, ze wszystkimi wadami i zaletami tego gatunku. Trzeba przyznać, że dobrze zrobiona, wdzięczna, lekka i "przyjemna" (jak dla kogo), a nawet zabawna, ale tylko i wyłącznie komedia romantyczna. Jestem pewna że spodoba się wszystkim wielbicielom tego typu produkcji z lat 60. z Audrey Hepburn. Dokładnie ten sam styl i rodzaj lekkiego wdzięku, nawet odtwórczyni głównej roli jakby podobna.

Tak przy okazji, jeśli mogę polecić coś od Mulligana i z udziałem Steve'a McQueena, to polecam jeszcze mniej znane "Baby the Rain Must Fall". Całkiem ciekawy dramat, bliżej klimatu "Zabić drozda". Mnie bardziej przypadł do gustu niż "Romans z nieznajomym".

użytkownik usunięty
bardotek69

i jedyna okazja, żeby zobaczyć McQueena z kwiatkami :D kto by pomyślał, że taki twardziel sprawdzi się w komedii romantycznej :)

użytkownik usunięty

no ale czego się nie zrobi dla Natalie Wood? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones