film

Rose: Opowieść o miłości

Rose
2020
1h 26m
4,8 552
oceny
4,8 10 1 552
Dręczona przez okropną chorobę Rose żyje w odosobnieniu ze swoim mężem. Ich spokój burzy przybycie nieznajomego mężczyzny. Zobacz pełny opis
Rose: Opowieść o miłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Rose: Opowieść o miłości
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-03-09T09:18:19 https://fwcdn.pl/webv/67/19/56719/56719.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/108/867408/Rose_trailer_iTZ.vp9.1080p.webm

Para młodych ludzi żyje w lesie. Pewnego dnia muszą stawić czoła poważnej chorobie objawiającej się gwałtownymi i przerażającymi objawami. Sprawia ona, że Rose, podobnie jak wampir, jest spragniona krwi. Rosnący głód powoduje, że kobieta zaczyna zatracać swoje ludzkie cechy i ucieka się do przemocy, co rani ją samą i jej najbliższych. Choroba Rose jest trudną próbą dla miłości młodej pary i powoli staje się oczywiste, że ich życie na odludziu może dobiec końca.

studio
Mini Productions
tytuł oryg.
Rose
inne tytuły
Rose: A Love Story (pełny tytuł) Wielka Brytania
Rose (V) Wielka Brytania
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Krew mnie zalała

ocenił(a) film na 3

Początek bardzo fajny na tyle że mnie zainteresował, było tejemniczo, jak się już okazało dlaczego i wogóle po co, to już ciśnienie zeszło i zrobiło się słabo. Ewidentnie czegoś zabrakło - koniec zdecydowanie najsłabszy - jakby nie dokońca wiedzieli jak to skończyć.

Może nie zaskakujący, ale konsekwentny, nastrojowy, i podany w ciekawy, inny sposób niż standard

Nuda Panie i Panowie - nuda - ani tu emocji,ani napięcia i na dokładkę słabe zakończenie.Na plus tylko pierwsza część filmu,gdy był taki niezły "senno-zimowy" klimacik.Polecam dużo lepsze i podobne w tematyce niedawne "Moje serce bije tylko,gdy mu każesz".

Będzie 2...

ocenił(a) film na 3

bo tak się skończyło. Ale jest mrok, jest trochę thrillerowatości, tajemnicy, generalnie nie jest źle. Zobaczę drugą odsłonę o ile będzie zrealizowana.

Wielkie małe ssanie

użytkownik usunięty
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones