Rapunzel

59 min.
6,0 1 562
oceny
6,0 10 1562
332
chce zobaczyć
{"type":"film","id":544631,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rapunzel-2009-544631/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Roszpunka
  • 8trend8 ocenił(a) ten film na: 10

Ten film jak i pozostałe z tej serii to prawdziwe arcydzieła i nie chodzi tu o dobór aktorów,
    scenografię, kostiumy, czy ich grę aktorską, jeśli ktoś patrzy na film tylko przez ten pryzmat, to jest
    naprawdę płytki, są to filmy z przesłaniem, które warto obejrzeć, by uświadomić sobie, jacy
    potrafią być ludzie, ale też uwierzyć, że na każdego czeka książe z bajki lub królewna, trzeba tylko
    chcieć na prawdę go lub ją znaleźć.
    Czy naprawdę chodzi nam tylko o sensacyjne kino amerykańskie, czy chcemy od filmów czegoś
    wartościowszego, pokazania, że każdy może marzyć, bo marzenia się spełniają.

• SailorVenus ocenił(a) ten film na: 6

8trend8 Popieraam!!! mnie się akurat fim podobal chociaż było troche tych niedociągnięć.Wkurzało mnie to że Roszpunka tylko po przeczesaniu swoich włosow miała te długaśnee ale i tak był piękny i nie bezwartościowy

• oladt ocenił(a) ten film na: 8

8trend8 oglądnęłam wszystkie i zgadzam sie z Tobą, Te filmy są magiczne, uwielbiam je i na pewno wrócę do nich jeszcze niejeden raz.

• oladt Zgadzam się. Np. Jorinda i Joringel największe zrobił na mnie wrażenie. Ale i np. Kopciuszek nie był zły. :-)

• 8trend8 Zgadzam się na 100 % ^^

• 8trend8 Zgadzam się z opinią o filmie. Nigdy natomiast nie zrozumiem, dlaczego ludzie pisząc opinię o filmie muszą obrazić na zapas ludzi mających inna opinię (''jeśli ktoś patrzy na film tylko przez ten pryzmat, to jest naprawdę płytki'').