The Heart of Me

1 godz. 36 min.
7,0 2 142
oceny
7,0 10 2142
2 645
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":37364,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Heart+of+Me-2002-37364/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rozdarte serce
  • tak dobrego dramatu jeszcze nie widziałam i pewnie jeszcze długo nie zobaczę... do tego dwójka moich ulubionych aktorów razem, Bettany i Bonham Carter, ten film nie mógł się nie udać :) teraz poluję na książkę...

• użytkownik usunięty

aneta Faktycznie bardzo dobry film. Świetne kreacje całej trójki głównych bohaterów. Ciekawa historia, dobre kostiumy.
    Z podobnych tematycznie filmów to polecam "Koniec romansu" z Ralphem Fiennesem ;)

• użytkownik usunięty

aneta A o czym jest ten film? Bo obsada mnie zainteresowała :).

• żeby tak nie powiedzieć za dużo... dinah i madeleine to siostry, rickie jest mężem madeleine, ale ma romans z dinah, i przychodzi dzień, w którym jej siostra się o tym dowiaduje i robi się nieprzyjemnie, razem z matką próbują zatrzymać rickiego w domu, wmawiając mu, że dinah już go nie kocha i wyjechała z miasta. koniec jest tragiczny i piękny zarazem.

• warzywniak ocenił(a) ten film na: 7

aneta "And throughout all Eternity I forgive you, you forgive me."

Uwielbiam!

• Mme_Burton_Lover ocenił(a) ten film na: 10

warzywniak ma ktoś może ten film? prosze okontakt jasminka0@buziaczek.pl bo nie mogę go znaleźć