Odtwórz Zwiastun nr 1 2:15
Film

Playing It Cool

2014 1 godz. 34 min.
6,1 12 012
ocen
6,1 10 12012
6 785
chce zobaczyć
{"id":"665427","linkUrl":"/film/Rozegraj+to+na+luzie-2014-665427","alt":"Rozegraj to na luzie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/54/27/665427/7744099.2.jpg"}
Młody pisarz, który nie wierzy w miłość otrzymuje zlecenie napisania scenariusza do filmu romantycznego.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Rozegraj to na luzie
Rozegraj to na luzie (2014) Zwiastun nr 1 2:15
Rozegraj to na luzie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Scenarzysta pracuje nad scenariuszem do filmu romantycznego niestety przeżywa trudny okres. Jest zdystansowany, jeśli chodzi o miłość, odkąd został opuszczony przez matkę, kiedy był małym chłopcem. Niszczy każdy związek w który się zaangażuje. Jednak  naprawdę musi, skończyć scenariusz, więc zwraca się do swoich przyjaciół aby pomogli mu opisując swe doświadczenia. Niestety to nie wystarcza. Niespodziewanie spotyka dziewczynę, która kradnie mu serce. Problem w tym, że dziewczyna jest już zaręczona. Jednak pozwala mu zostać jej przyjacielem.

Scenarzysta pracuje nad scenariuszem do filmu romantycznego niestety przeżywa trudny okres. Jest zdystansowany, jeśli chodzi o miłość, odkąd został opuszczony przez matkę, kiedy był małym chłopcem. Niszczy każdy związek w który się zaangażuje. Jednak  naprawdę musi, skończyć scenariusz, więc zwraca się do swoich przyjaciół aby pomogli muScenarzysta pracuje nad scenariuszem do filmu romantycznego niestety przeżywa trudny okres. Jest zdystansowany, jeśli chodzi o miłość, odkąd został opuszczony przez matkę, kiedy był małym chłopcem. Niszczy każdy związek w który się zaangażuje. Jednak  naprawdę musi, skończyć scenariusz, więc zwraca się do swoich przyjaciół aby pomogli mu opisując swe doświadczenia. Niestety to nie wystarcza. Niespodziewanie spotyka dziewczynę, która kradnie mu serce. Problem w tym, że dziewczyna jest już zaręczona. Jednak pozwala mu zostać jej przyjacielem.

studio
Voltage Pictures / Wonderland Sound and Vision
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Playing It Cool
inne tytuły
Rozegraj to na luzie Polska
A Many Splintered Thing (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Zdjęcia do filmu rozpoczęto 26 października 2012 roku i zakończono na początku 2013 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych