PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10841}

Rozgrywka

The Score
7,3 42 681
ocen
7,3 10 1 42681
6,4 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

Oba filmy są w sumie do siebie bardzo podobne, bo chociaż nie są odkrywcze czy ambitne (Ja nie dzielę filmów na ambitne i dla ludu, film powinien być dobrze zrobiony i po prostu w czasie oglądania nie powinienem się nudzić, spoglądając w kółko na zegarek kiedy się to dziadostwo skończy. Jeżeli film spełnia te kryteria, to dostaje u mnie ocenę minimum 6), to jest to po prostu dobrze zrobione kino sensacyjne, bez prezgięcia i zalewu efektów specjalnych, z dobrymi kreacjami aktorów i bez ckliwych happy endów. A że wspólczesne filmy z tego gatunku są w wiekszości żałosne, to oba te filmy na tle pozostałych bardzo pozytywnie sie wyróżniają.

ocenił(a) film na 9
icek_3

Amen

ocenił(a) film na 7
icek_3

Oba filmy są w podobnym klimacie,szkoda,że w obu filmach Edward Norton gra czarne charaktery,bo jestem jego idolką ;)
Co do Rozgrywki film mi się podobał,kino sensacyjne mnie nie interesuje,ale obsada mnie zachęciła,podobnie jak w Włoskiej Robocie się nie zawiodłam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones